Zit vast in red faction

Pagina: 1
Acties:

  • thorretje
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 11-01 16:58
Heb de hoofd administratie gevonden in kantorencomplex, alleen hoe krijg ik 'm nou zover dat ie me volgt?

  • Halfkakkende
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 09-02 12:02

Halfkakkende

Vandring

Het kantoor uitlopen, rechtsaf, achter de plant staan, pistool trekken, schiet pop dood, de gang door waar dat poppetje voor stond, alles en iedereen schieten en poppetje beschermen, dan aan het einbde van de gang rechtsaf gaan klaar :)

MUZIEK!


  • aXe
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 09-11-2024

aXe

[#]aXe

Je vlugt de wc in en wacht totdat je de stemmen hoort.. als het goed is heeft de guard je gezien en gaat ie wachten bij de deur, kun je hem heel makkelijk in het hoofd schieten als je beetje weet hoe ie staat :)
Dan kun je idd die gang in en moet je beneden langs lopen. ff wachten totdat de lopende guard bij de guard van de lift staat en dan kun je er snel langs. Dan kun je door die deur en hebbie dat level maar weer gehaald :)

Intel I7, 32 GB DDR3, Nvidia Geforce 570GTX, 250 Gb SSD


  • Raimond613
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 16:30

Raimond613

Simracer

je moet gewoon de dames wc ingaan, dan komt die guard achter je aan omdat je de verkeerde wc hebt en kun je hem doodschieten zonder dat hij alarm slaat.

iracing profile