[technischere javascript] Vage url terugbouwen

Pagina: 1
Acties:

  • troxx
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 13-01-2020

troxx

Vechain maximalist

Topicstarter
allereerst weet ik dat hier eigenlijk geen javascript gepost mag worden, maar dit leek mij persoonlijk hier beter passen dan op het andere bord. Als jullie modjes een andere mening hebben, geef deze post dan maar een schop.

Wie kan mij uitleggen wat onderstaand stukje javascript code doet?


t=this;
function do_url(t,s)
{
var a = "";
var c,d;
var q = Math.floor(s.length/2);

xx = s.substr(0,q);
yy = s.substr(q);

for(i=0;i<=q;i++)
{
g = xx.length - i;
c="";d="";
if (g < xx.length) c = xx.substr(g,1).p();
if (i < yy.length) d = yy.substr(i,1).n();
if(c=='?') c = '!';
if(d=='?') d = '!';
a+=c;a+=d;
}
t.href = 'http://' + a;
}

volgens mij pakt het de helft van een url (zonder http://) en draait hij die teken voor teken om ofzo.

een voorbeeld van een input =

do_url(t,'q/OTtwef09/4/9/114070603ka`h.NFl2');

Wie helpt mij?

aka Crypto T


Verwijderd

Als je nou van die t.href es een alert maakt? teminste messagebox heet toch alert in javascript?! (i know jack and shit about javascript and jack just left) :Y)

  • troxx
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 13-01-2020

troxx

Vechain maximalist

Topicstarter
Ja, dan komt de goede url eruit, maar ik wil eigenlijk weten wat de code precies doet om dit in php te gaan doen.

aka Crypto T


  • CyberSnooP
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 08-09 20:35

CyberSnooP

^^^^ schrijft --->

Volgens mij heeft een of andere paranoïde gast gewoon weg geprobeerd zijn URLs te encoden via een zelf bedacht algoritme. Ik zie hier het voordeel niet van, maar goed.

Mij is onbekend wat de functies p() en n() doen bij een string.. zoek dat even op :)

In iedergeval wordt de geencode-string in 2-en gehakt, en van elk van de 2 helften wordt iedere keer resp. het laatste en het eerste karakter gepakt. Het genomen karakter wordt de volgende keer weggelaten resp. overgeslagen.

Kortom, vanuit het midden wordt naar de buitenkanten gewerkt.

De zo verkregen letters worden met de 2 onbekende functies omgezet en die karakters achter elkaar vormen de URL.

Meer weet ik niet :)

|_____vakje______|


  • troxx
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 13-01-2020

troxx

Vechain maximalist

Topicstarter
Hartelijk bedankt cybersnoop... ik ben al iets verder nu

aka Crypto T