Het goedkoopst een T39?

Pagina: 1
Acties:

  • vacuumcleaner
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 01-12-2025
Op welke manier kan ik het goedkoopst een Ericsson T39m aanschaffen met behoud van mijn huidige abo (libertel 120) en mijn huidige nr?

iemand een suggestie of heeft iemand hier al zelf onderzoek naar gedaan?

greetz

[Helpdesk]"While you're waiting, read the free novel which came with the product. Its a spanish story about a guy called "MANUAL."


  • Artcore
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Ik zo het hier eens vragen :)
[topic=232288/1/25]

  • dirkpostma
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 10-05 16:53
Heb je al gekeken op http://www.telecomvergelijker.nl ?

Direct linkje (uhum) naar een prijs overzichtje voor de T39:

http://www.telecomvergelijker.nl/combi.php?action=search&page_offset=0&page_size=10&manufacturer_id=4&device_id=26&operator_id=0&operator_abo_id=18&npm=&ndm=&npv=&ndv=&n_days_lastupdate=30

Deze overzicht is wel i.c.m. een abonnement, maar dat _kan_ goedkoper zijn dan zonder. Ik weet helaas niet wat de goedkoopste prijs is zonder abo.

(Ik weet trouwens niet zeker of dit onder spam valt aangezien het mijn eigen site is. Zo ja, trash het dan maar)