Netwerkt niet

Pagina: 1
Acties:
  • 102 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Nielsz
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online
Ik heb hier een klein netwerkje (via hub) staan van 2 pc's.

Mijn netwerk heeft altijd gewerkt, maar nu moest ik de laptop opnieuw installeren, en nu werkt het niet meer. Op de een of andere manier kan ik gewoon niet pingen.
Ik snap er echt helemaal niets van.
Ip's:
10.7.1.1:255.255.255.0 (laptop)
10.7.1.2:255.255.255.0 (pc)

als ik ipadressen verander, helpt het niets, kaarten opnieuw installeren ook niet, kaarten in en uitschakelen, ook niet.

Op allebei draai ik win2kpro.

Iemand nog wat tips?

Verwijderd

Je moet ff op je laptop alle protecollon zoals tcp/ip ipx/spx enz. weg gooien, niet je netwerkadapter(netwerkkaart) heb je dat gedaan pc opnieuw opstarten en dan de protecollen weer opnieuw instaleren en dan werkt het meestal wel weer. succes

Verwijderd

- Branden de lampjes van de poorten op je hub
- kan je localhost pingen
- probeer het eens met een crossconnect
- drivers?? ff updaten

  • Nielsz
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online
Lampies branden als vanouds.
Vanaf de laptop heb ik wel verbinding met een uit de kast getrokken p75, dus dat zit goed. Het ligt dus aan mijn andere pc, waarschijnlijk een probje met het modem waar ik het laatst mee heb lopen kloten. Dus die gaat er ff uit :)

  • Nielsz
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online
Inderdaad was het het modem wat dwars zat.
:( zit je daar 3 uur mee te kloten :(