C&C cheats

Pagina: 1
Acties:
  • 104 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Heintje
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 17-08 15:18
Beetje suf misschien, maar ik heb pas sinds kort C&C ontdekt, en heb zo'n box met C&C + alle mission-packs (ook van Red Alert) te pakken. Errug verslavend, maar ik zit nu vast in Bulgarije (geloof ik) waar ik met een of andere Dr. Moebius zit, zonder Tiberium-constructiemogelijkheden, en weinig geld. Ik word steeds afgeslacht wat ik ook probeer.
In het begin komen er 'reinforcements' met een heli maar die worden meteen uit de lucht geknald.

Wie weet de oplossing voor deze missie, of weet waar ik werkende cheats (voor W95/98 versie) kan vinden.
NB Ik heb me al suf gezocht, maar niks werkt en veel links zijn al verouderd (begrijpelijk, natuurlijk).

Bedankt.

ECOTEC plus VHR25/32cs, Arotherm VWL 55/5 AS, Arotherm VWL 57/5 IS, Buffervat 45 ltr., VR70, Sensocomfort VRC720, Vloerverwarming 11 groepen 100m2, vrijstaand, houtskelet, hr++


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RvdH
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 04-02 14:45

RvdH

Uitvinder van RickRAID


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xtinction
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 06-10 14:43

Xtinction

el cheapo gamer

Ehhh nou cheats bestaan naar mijn weten niet, en de handige bugs zijn oook verwijderd in jouw versie.

Mijn advies:
Nou ten eerste hoort die heli kapot te gaan.
Verder moet je alles verkopen behalve je barracks en een power plant.
Koop alleen maar ventjes, machinegunners en grenadiers. Ga vervolgens eerst alle sam sites kapotmaken die in het open veld staan, en maak vervolgens de twee sam sites in de basis stuk, let niet op de lasers, daar moet je gewoon voorbij lopen en met al je ventjes op die sam sites storten. zijn die kapot, dan komt er een tweede heli en die redt mobius dan.

Oh ja er zijn trouwens twee mogelijkheden bij de missie-keuze, de ene is makkelijker als de ander, ze zijn allebij wel uit te spelen hoor, ik heb het ook gedaan, maar het is echt niet gemakkelijk, succes

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Heintje
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 17-08 15:18
Dank! Ik ga het nog eens proberen.

Ik heb intussen het eerste MissionPack geinstalleerd (covert operations) om bezig te blijven, maar loop daar bij de tweede missie alweer vast....die nuke-attack is wel erg heavy, en die recon-bikes van de NOD blijven maar komen. Die drie laser-obelisks hakken er ook flink in....xie wel

ECOTEC plus VHR25/32cs, Arotherm VWL 55/5 AS, Arotherm VWL 57/5 IS, Buffervat 45 ltr., VR70, Sensocomfort VRC720, Vloerverwarming 11 groepen 100m2, vrijstaand, houtskelet, hr++


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mocht je er echt niet uitkomen dan kun je vast wel ergens een cheat progje downloade waarmee je van alles kunt instellen zoals extra veel geld enzo :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xtinction
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 06-10 14:43

Xtinction

el cheapo gamer

Cheaten is voor losers, niet aan beginnen want dan blijf je bezig, had ik met sam 'n max, kwam ik ff niet verder, walkthrough gezocht, en toen heb ik hem aan de hand van die walkthrougt uitgespeeld, heel zonde.

Speel gewoon volgens het boekje dan is het het leukst.

Covert ops moet je pas aan beginnen als je c&c hebt uitgespeeld, zijn gewoon hele moeilijke missies
Pagina: 1