mod newbie hier!
iemand van jullie s een vette monitor paint job gedaan?
zou die van mij s matzwart willen maken.
n e i-deas?
iemand van jullie s een vette monitor paint job gedaan?
zou die van mij s matzwart willen maken.
n e i-deas?
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
Verwijderd
Verwijderd
Whahaha !Op zaterdag 29 september 2001 17:58 schreef Trigger het volgende:
bakje water erover.. ook geen last meer van condensatoren..
wij gebruiken daar op het werk 'n 100-watts lamp voor met 2 geïsoleerde krokodillenklemmen eraan, gaat errug goed en is nog (redelijk) veilig ook.... en ach.. 'n stroomstootje op z'n tijd is niet erg hoorOp zaterdag 29 september 2001 17:23 schreef roedie het volgende:
Je kan ook een weerstandje vatten en alles handmatig ontladen. Voor gevorderde en de waaghalzen.
If it ain't broke, fix it till it is...
Whahaha ...Op zaterdag 29 september 2001 18:22 schreef -LoOneY- het volgende:
[..]
en ach.. 'n stroomstootje op z'n tijd is niet erg hoor
Vaak zit de beeldbuis op de oeken met 4 dikke schroeven vast.. alsje die los draait kun je de beeldbuis zo uit zijn omlijsting tillen als het goed is.. (dus niet gaan wrikken als ie nog vastgeschroefd zitOp zaterdag 29 september 2001 17:53 schreef -polle- het volgende:
Zo gemakkelijk is dat niet hoor, althans, niet bij mijn monitor. Vaak zit namelijk de voorste rand aan de beeldbuis zelf vast, de kap kan je er inderdaad vrij simpeltjes afschroeven.
Die voorste rand zit bij mij er dus onwrikbaar aan vast