Toon posts:

[BC3] Geheugen lekkage?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hé, het volgende. Als ik m''n pc een tijdje met rust laat (terwijl ie aan staat) begint in ene m''n harde schijf ontzettend te ratele en dat duurt dan een minuut of 10. Net alsof ie aan het defragmenteren is. Als ik ,terwijl ie aan het ratele is, weer gebruik maak van m''n pc dan stopt het weer. Aangezien m''n harde schijf nogal pokke herrie maakt is dit zeer vervelend als ik bijvoorbeeld tv zit te kijken.

Bovendien gaan m''n system resources flink naar beneden (rond de 20) wanneer m''n pc een tijdje aan staat.
Weet iemand waardoor dit komt? Iets met harde schijf, of m''n geheugen, of is dit een WinME probleem? Format c heeft niks uitgemaakt trouwens.
Tnx!

Verwijderd

iets meer info is altijd handig........

Verwijderd

laat me raden:

windows ME?

*edit* |:(
ik las niet goed

het ligt idd aan winME

  • WildOne
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20-08 19:21
Windows ME zet na loop van tijd de inhoud van het geheugen op de hardeschijf.Dat is wat er dan gebeurt :)

Mzzls

Verwijderd

Nooit wat van gemerkt.. grappig.. moet je cacheman ff downloaden en conservative swap file usage en unload dll''s from memory ff aanvinken.. meteen wat geheugen problemen opgelost
http://www.outertech.com/

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17:10

Klippy

Still Game

Of ''t is die klote system restore van ME die dan wat backupjes gaat maken.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


  • OverSoft
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 10-08 00:09
of je hebt mcafee er op staan (scansaver :r)

Verwijderd

Office die z''n snelzoeken gaat updaten???? T ken van alles zijn, maar Win ME zuigt als de *****. Daar zou ik als eerst maar wat aan gaan doen.

Verwijderd

Of het zijn scandisc en defrag die in de achtergrond aan de slag gaan omdat het systeem denkt :
"Kom, de baas zit toch weer te niksen, laten wij maar eens wat nuttigs doen.."
:P

Verwijderd

''t ligt niet aan ME of snelzoeken. Mijn PC staat uren aan zonder dat gereutel. Af en toe, niet dagelijks, gaat mijn HD reutelen zonder reden. Vorige Windoos versies deden het zelfde.

Verwijderd

Topicstarter
hmmm, het is geen system restore, want die heb ik uitgezet. Ook geen mcafee, want dat heb ik nog nooit gebruikt. Zeker weten ook geen Office die aan het updaten is en ook geen scandisk of defrag, want dat zou nooit zo lang duren.
Het is overigens niet een beetje reutele, maar m''n schijf is dan echt aan het scheure, alsof ie alles aan het delete is. Naja schijt! Ik gooi gewoon m''n comp het raam uit. opgelost!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17-08 14:22

porn*

...take on the world!

1) zet je swapfile op een vaste grootte, dan kan windhoos hem niet meer veranderen
2) staat je takenplanner misschien aan? :)

Bnet pindle#2913


Verwijderd

Jakki,
doe gewoon eens alt+control+delet (Maar 1 keer !!) als de boel aan het ratelen is geslagen.

Je krijgt dan een lijstje met de taken en programma''s die dan lopen.

Vaak is het de één of andere ''scheduler'' die in de achtergrond wat aan het grabbelen gaat.
Pagina: 1