Toon posts:

[BC3] Delta HP moet naar de 7 volt, maar hoe gaat dat?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb dit uit de search gevist, Maar Ik snap het niet helemaal!

De housing? was da? is dat de fan? En hoe kom ik daar ever bij zonder dat hele ding te slopen?

[uit de search]
Je fan op 7 volt laten lopen is niet erg ingewikkeld. Je moet echter wel eerst de pin met de zwarte draad (nummer 2 op de housing) uit de housing halen. Dit doe je door met een kleine schroevedraaier het weerhaakje even weg te buigen. Doe dit voorzichtig zodat als het pinnetje eruit is deze ook weer teruggebogen kan worden.
De rode draad kan gewoon blijven zitten en de zwarte verplaatst naar de andere kant nummer 4; dus tegen de rode draad van de voeding.
Nu ben je klaart; je hebt nu de +12V en +5volt verbonden wat een spanningverschiul van 7volt geeft!
(van OC-Shop.nl Jeroen Molinger)[/uit de search]

  • procyon
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online
dat is het witte blokje die aan je koeler zit..

kijk huer:

http://www.heatsink-guide.com/psplug.htm

Verwijderd

Topicstarter
Op dinsdag 08 mei 2001 18:22 schreef Procyon for life het volgende:
dat is het witte blokje die aan je koeler zit..

kijk huer:

http://www.heatsink-guide.com/psplug.htm
Aha, ik begin het door te krijgen! die 2 kleine draadjes richting fan daarmee moet iets gebeuren. Nu staat er dat het rode draadje op de 12+ power suly aangesloten moet worden, maar daar zit ie al op, kan diat:?

Verwijderd

Topicstarter
Bedankt Procyon for life!

Mijn koeler loopt nu te blazen op 7 Volt!

Ik raad ieder1 die mod aan, want mijn idle temp is het zelfde en mij stressed temp is 3 graden meer :P:)!