Ik kom niet verder in tiberian sun

Pagina: 1
Acties:

  • gkros
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 04-06-2023
Wie kan mij verder helpen in het veld capture jake mcneil.
Hij wordt de hele tijd opgepikt door een vliegtuig,en dan ken je doen wat je wil maar ik kom niet verder.

  • aXe
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 09-11-2024

aXe

[#]aXe

Is dat een level van de NOD waar je een basis moet infiltreren? Dan heb je geloof ik een APC en een paar engineers. Als dat het level is moet je gewoon onderaan blijven en voorzichtig te werk gaan.
Als je eenmaal de basis links hebt bereikt schiet de eerste toren kapot en rijd met je APC (vol met engineers) in de basis. Pak zoveel mogelijk. doe dan de ghosts (geloof ik) in de APC en wacht totdat die vent langs komt. Als hij de basis wil verlaten moet je hem pakken. Douw hem dan ook in de APC en kar dan terug naar het begin. Dan komt er wel een chopper om hem op te halen. Finish! :)
Ik hoop maar dat dat het level is anders zeg je het maar! :)

Intel I7, 32 GB DDR3, Nvidia Geforce 570GTX, 250 Gb SSD


  • winnie
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 17:23

winnie

de poes...

Bij mij werd die jake neerge3schoten. Kut, level verknoeid. Nooit meer gespeeld.

  • gkros
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 04-06-2023
Axe wat je zeg met die engineers is goed maar als ik die basis links onder over neem,gaat er een mannetje recht boven tussen 4 vliegtuigen staan en als je tijd dan op is wordt hij opgehaald door een shopper en wordt hij uit beeld neergeschoten.
Op de basis zelf kom er niemand inspecteren.

  • redwing
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 23:25
Hier kun je een walkthrough vinden : http://www.geocities.com/TimesSquare/Cavern/4230/index.htm

[removed]


  • gkros
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 04-06-2023
He bedankt allemaal ik ben inmiddels verder.
Gerrit.
Pagina: 1