PSP 1000 @ 6.60 Pro C2 [+256GB]
PSVita @ Henkaku Enso [+256GB]
3DS @ Luma (B9S) [+160GB]
Nintendo Switch 3.0.1 [+256GB]
Verwijderd
Als het goed ik komt er gauw een patch voor!
Typo''s
PSP 1000 @ 6.60 Pro C2 [+256GB]
PSVita @ Henkaku Enso [+256GB]
3DS @ Luma (B9S) [+160GB]
Nintendo Switch 3.0.1 [+256GB]
Verwijderd
(mijn mobo is dus 3 weken oud) en ze zouden me terug bellen over een oplossing
dat was om 1 uur
als jij de telefoon hier gehoord hebt dan heb ik het ook!
maarja ik gok er wel op dat er een oplossing komt
die klote mobo heeft ook al een reepje van 64mb verkracht!
arghh ik ben eigenlijk helemaal niet tevreden over mijn nieuwe pc..
Verwijderd
Er is iets met timing problemen op de IDE poorten, als er een geluidskaart in d''een of andere PCI slot zit en zowel IDE1 als IDE2 staan op UDMA66/100.
Een Terratec doet het b.v. ook , of een SB128 PCI. Slechts de onboard sound of een ISA kaart lost het tijdelijk op.
(Maar dat moet je dan maar net hebben..)
Het wachten is op de samenwerking tussen VIA en de mobo fabrikanten om het timing probleem met een nieuwe BIOS op te vangen.
Probeer ondertussen die secundaire IDE zo min mogelijk te gebruiken, voor die poort in de BIOS de UDMA uit te zetten(PIO mode dus) en in Windows voor de secundaire IDE controller de DMA uit te zetten. (Zet er de brander in z''n eentje op..)
En verder, even geduld hebben.
(Jajajaja, Tweakers en geduld.. dan hoef je ook niet te tweaken niet?
Verwijderd
http://boards.gamers.com/messages/overview.asp?name=VIAHardware&page=1
De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen
Verwijderd
wat zit er bij jou op de secundaire IDE controller, en staat daar UDMA in de BIOS aan en DMA onder Windows ??
Nu je het zegt over die dma van 2nd ide channel. Ik heb daar pioneer dvd op zitten en daar had ik inderdaad wat problemen mee om op dma te krijgen.
Maar hij draait nu inmiddels wel op ATA33 met dma aan. Ik zal dat eenns uitschakelen en
in pio mode laten draaien.
Maar ik heb m''n kaarten zo gearrangeerd in pci bus.
PCI1 = leeg
PCI2 = netwerkkaartje
PCI3 = Sblive
PCI4 = leeg
PCI5 = dynalink isdn modem
PCI6 = leeg
Zo''n beetje de beste combinatie die ik kon maken met het in acht houden van teveel irq sharing.
Nu heb ik in totaal maar 1 irq geshared en dat is met de highpoint controller en m''n dynalink kaart.
Alles werkt dus perfect behalve die hp scanjet weigerd om te werken vermoedelijk door die via chipset. En dat krijg ik dus niet aan de praat als via niet snel met een update komt voor onze problemen
De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen
Ik ben belangrijke data kwijt.Is hier nu iets aan te doen?
Ik moet verslagen overnieuw maken en andere zaken.Mijn Films,Mijn savegames,Mijn plaatjesarchief, Mijn wachtwoorden en ICQ temp files..
lekker hoor!!!
Kan ik lekker alles overnieuw verzamelen ofzo?
Ook is al die reep van 64mb kapot gegaan...
ik draai nu al te lang op 64mb
Ik hoop dat ik snel een antwoord krijg(en hopelijk 64mb terug!)