Q3A + Win2k + dual C366@550

Pagina: 1
Acties:

  • Martijn
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 23:40
Ik heb nu onder Win2k 2183 Q3A geinstalleerd. Werkt echt perfect, totdat ik in de cfg file SMP aanzet. Als je daarna Q3 start begint ie te hakkelen, en spelen is dan al helemaal niet meer mogelijk. Zijn er hier meer BP6 gebruikers die hier last van hebben?

Graag reactie(s) :),

Martijn

  • morpheus
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 22-02 15:41
ik kreeg het tot nu toe nog helemaal niet aan de praat in SMP mode

1 CPU gaat perfect. maar op het moment dat ik SMP enablede kreeg ik zwart scherm, en kon ik weinig meer doen dan resetten.

reden zit hoogstwaarschijnlijk in mijn voodoo2. dat zit nog niet lekker samen met smp blijkbaar, netzoals de voodoo 3's

3kwp pvoutput


  • DareDevil
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 20-02-2025
smp word geloof ik alleen in WinNT4 ondersteund en de offical release van W2K...heb ik gehoort...correct me if i'm wrong

Paradigm: Shift happens.


Verwijderd

Correction, you are wrong.

Wat voor videokaart heb je, want met een voodoo3 schijnt het niet te werken.

  • Evert
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Hoe zet ik SMP eigenlijk aan in Q3A? Moet ik dan in de cfg file: r_smp (als ik het uit mijn blote hoofdje goed heb op 1 zetten?

  • Martijn
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 23:40
Ik heb een Viper V550 AGP.
Je moet dan inderdaad in de config file r_smp op 1 zetten. Win2k ondersteunt zeker wel SMP.

  • paulh
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 01-02 16:45
Je kan ook gewoon tijdens het spel op ~ drukken en "r_smp 1" intikken. De volgende keer als je het spel opstart is het in SMP mode.

[ZwareMetalen.com] - [Kom in aktie tegen de CO2 maffia]

Pagina: 1