Verwijderd
Maar m'n eerste indruk is dat UT een tikkie beter is wat betreft wapens, gameplay en level design.
Ik vind de wapens van Q3 ook niet heftig genoeg klinken, ik heb in het leger met Uzzi's, mach's en punt50's geschoten en zou daarom wel wat meer een indrukwekkende sound willen horen, ik vind bv. de railgun in Q3 klinken als een popcorn automaat.
Maar ik ga ze zeker allebei kopen.
If it ain't broken, tweak it!
Verwijderd
Verwijderd
Alleen vind ik de ASMDcombo in UT minder bevredigend dan in Unreal. Minder geluid, minder verrassingseffect en het regent geen stukjes lichaam als je iemand goed raakt.
[ Voor 98% gewijzigd door _eLMo_ op 08-02-2018 14:54 ]
SFPC - Motorrijder - EV - PV - L/L WP - Steun de TET!
euhh? . UT's gameplay is veel sneller en regeert ongeveer 40X harder dan Q3arena...
sorry dat ik degene moet zijn ie het jullie moet vertellen
HT-addict in spe
UT heeft echter hele goeie sfeer en de gameplay is daar ook best wel veel anders (niet slechter)....
Op het moment weet ik het echt niet...
PS. Post 99, nog eentje
Don't worry, it's all just 1's and 0's.
maar op de GoT server is het nog niet echt druk..
"Sometimes I really think people ought to have to pass a proper exam before they're allowed to be parents. Not just the practical, I mean." - Terry Pratchett, Thief of Time
Mijn BGG profiel
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
mijn favoriet is facing worlds, een CTF level met veel sniper actie.
als je de renderer met d3d speelt ff in de ini file bij d3d hires textures aanzetten en je weety niet meer wat je ziet (draai nu op een g400 sh) en dan zitten er levels bij waar je gewoon van omvalt.
ik heb de nieuwe demo van q3a nog niet gezien maar isdn download valt wat tegen met zoveel mb's
Verwijderd
ik vond de test demo van kweek 3 een beetje tegen vallen. UT speelt vele malen beter. Ik hoop dat Quake 3 wel nog een beetje wordt verbeterd qua gameplay
Ik wil wel meer aliens in de spelletjes