Verwijderd
Verwijderd
ftp://cdrom.com/pub/gamesdomain/demos/DeltaForce2Demo.exe
Succes. Gebruik FTP zoekmachine om andere sites te vinden die deze demo heeft.
Het is 31 MB groot. Let maar goed op je ruimte en tijd, behalve als je kabel hebt.
Verwijderd
Ik begrijp niet waarom de makers een voxel-engine gebruiken voor de omgeving...
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
De terrein kan behoorlijk variatie hebben. Veel op en neer, gekste vormen of zo. Dus geen hopeloos vlakke terreinen maar net echt dynamisch.
Zulke hobbelige terreinen kosten veel polygonen en kosten veel rekenkracht. Vandaar dat voxels op dit punt in het voordeel zijn. Zeker met zo'n grote afstand in de verte (dus niet ergens ophouden)
Maar polygonen zijn kennelijk meer in trek dan voxels. De techniek van voxels (meer fijnere pixels dus) moet nog verder bouwen maar veel zin zal het niet hebben.
Verwijderd
In 32 bit kleuren?
Dus je kan hem wel gewoon met een VooDoo3 pelen.
O ja, ik kon me niet herrineren dat je in DF 1 kon parachutespringen en duiken.......
Verwijderd
Jack, Voodoo3 kent geen 32-bits kleuren. Het is altijd 16-bits.
Of zit ik naast?
Wel is bekend dat TNT's wel 32-bits kleur ondersteunt.
Verwijderd
Met een GeForce of een andere kaart met T&L moet het toch mogelijk zijn zulke mooie landschappen met polygonen te maken.
dit is ook niet tegen te houden met de Geforce het enige voordeel is wel dat de geforce delta force versneld doorde geometrik stuff die er in zit . delta force vergelijkt met ut vergelijken kan niet want wat delta force zo goed maakt dat heeft ut totaal niet . neem bv de oneindige open vlaktes die je met DF hebt je gaat in een stukje gras liggen in de middle of nowhere en je bent een half kilometertje afstand van de mean flag fest en je begint op eens met je sniper gun iedereen neer te halen iedereen begint verbaast om zich heen te kijken en boem daar gaat er weer een . en in een keer word je open gesneden door iemand anders . kijk dat maakt delta force serie nou zo goed niet de graphics maar de vette game play waar sommige mensen hier geen oog voor hebben .
Maar zelfs de graphics vind ik veel beter dan bij polygonen-spellen, omdat daar alles zo plat eruit ziet, niet erg natuurlijk...
Als je kijkt naar DF2, dan zie je dat zelfs de keitjes op de grond 3d zijn...ziet er meteen heel wat echter uit...
Nu nog een kaart die voxel-acceleratie heeft...
Ik ben zo'n trage, slome geest. Wat was dat voor wonderlijk sperma,
Dat van een paar duizend zaadcellen Ik de snelste ben geweest. - Wilfried Finkers
Df kun je eigenlijk niet zo goed vergelijken met andere 3D shoot-em-ups.
Verwijderd
Is in de demo, de resolutie in hardwaremode niet hoger dan 640x480 in te stellen?
Verwijderd
die hardware accel. in je menu accelereert alleen de polygonen delen zoals de tentjes en de auto's. de voxels blijven on-geaccelereerd
De DF 2 engine is anders dan de DF 1 en ondersteund deels polygonen.