Ik heb de Leadtek en op 2d is hij idd nog steeds (iets) minder dan de Radeon en de Matrox, ik draai 2d in 1152x864 en dan is het wel aardig maar het kan nog iets beter.
Tov de GF2 is de GF3 op hogere res wel wat vooruit gegaan, 1600x1200 is beter geworden, maar voor zo''n dure kaart verwacht ik top 2d en dat is het nog steeds (net) niet.
De gedachte om bij zo''n kaart te bezuinigen op filters ed. is natuurlijk belachelijk, aangezien je in een prijsrange zit waar die extra kosten om een goeie 2d te waarborgen, relatief te verwaarlozen zijn.
Voor de rest is het een super gameskaart, maar dat was wel te verwachten, eindelijk wordt alles ondersteund, S3TC, DxtC, EMBM aka Matrox, Dot3, Cubic, noem de hele rataplan maar op.
Serious Sam bv. is een genot om naar te kijken en zo soepel als het speelt op 1280x1024x32 met extreme kwal.
Hier een paar shots met 64 taps anisotropische filtering: (in werkelijkheid zijn ze nog scherper omdat ze wat gecomprimeerd zijn)
Niet op voorraad.