Toon posts:

[BC3] nec v921

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Heeft iemand ervaring met deze monitor? Denken jullie dat het wat is? (tekst in Duits, kon zo snel niks anders vinden)

Afbeeldingslocatie: http://www.computeruniverse.net/images2/crtV921_eu.jpg

Bildröhre: 19 Zoll Lochmasken-Röhre90° Ablenkung
Entspiegelung: OptiClear Beschichtung
Nutzbare Bildfläche: 366 x 274 mm (bei Fullscan)
Punktabstand: 0,26 mm
Zeilenfrequenz: 31 - 96 kHz
Bildfrequenz: 55 - 160 Hz
Maximale Auflösung: 1600 x 1200 @77 Hz
Empfohlene Auflösung: 1280 x 1024 @85 Hz (VESA Empfehlung)
Sicherheit/Ergonomie: CE, TÜV GS, TÜV ERGONOMIE, ISO 9241-3/-7/-8, TCO ''99
Optionales Zubehör Apple Macintosh-Adapter
Strassenpreis DM 949 incl. Mehrwertsteuer
Garantie 3 Jahre Vor-Ort-Service innerhalb in Deutschlands, Österreichs und der Schweiz; wahlweise Austausch oder Reparaturabholung

Verwijderd

Monitor moet je eigenlijk niet puur op de specs kopen, je moet de monitor die je wilt kopen iig altijd al eens werkend gezien hebben, zodat je bij evt. afwijkingen in het beeld een andere kan nemen.

NEC is over het algemeen goed qua monitoren, alleen ik vind ze persoonlijk net wat te duur voor het gebodene.

Je moet, zeker als je wat geld hebt, eens wat gaan vergelijken met Sony, Philips Brilliance en Eizo (in de volgorde goed, beter, best).

edit: als ik nu eens goed kijk, vind ik bij nader inzien de refreshrate een beetje aan de lage kant...

Verwijderd

Topicstarter
Dit is een al wat oudere, bolle monitor. Ik heb hem op de beurs gezien en ik vond hem er wel strak uit zien qua beeld. Lekker scherp, rustig en geen rode lijnen. Ik vond hem beter dan de LG 795ft plus die ik hiervoor had.

Maar effe een vraag: voor de monitor stond een subwoofer. Nou zag ik dat in de linkeronderhoek het beeld een beetje onrustig was. Die subwoofer stond echter wel flink hard en pal voor de monitor. Moet ie daar tegen kunnen?