Op maandag 07 mei 2001 19:08 schreef menn0 het volgende:
en dan ? een pci g2 mx + die g450?
of heeft ati nog een goede?
Elsa heeft de Gladiac 511, da''s een PCI Geforce 2 MX. Maar misschien kun je dan, als je 3D ook erg belangrijk vindt, inderdaad beter een AGP GeForce 2 MX, en nog een tweede PCI kaart.
Misschien ook zo''n GeForce 2 MX? Of een kaart die 2D iets betere prestaties heeft: dat je een display voor 3D en eentje voor 2D hebt. Misschien een ATI-kaartje inderdaad. Zelf heb ik het niet zo met ATI: kaarten zijn niet slecht, maar drivers zijn zo klote.
Helaas, als je de dualhead functies van de matrox g450 wil, kun je ''heftige'' 3D wel schudden: Ik zou wat graag een tweede AGP bus willen op mijn moederbord!
Want 2D blijft matrox onverslaanbaar!
De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen