Toon posts:

[BC3] Voeding

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Als ik een Amd 1 gig heb en Abit Kt7a mobo + Hercules Gf2 MX + Terratec geluidskaart + cd-rom Kunnen deze spullen dan gewoon op 235Watt voeding draaien of moet ik een 300 watt voeding ervoor kopen?

Verwijderd

Koop maar 300 Watt...

het zal maybe wel draaien, maar eens je wat zware "power" gaat gebruiken, dan zal hij falen....

dus koop een degelijke enermax zou ik zeggen
:)

Verwijderd

kan je voeding makkenlijk aan man !!!!!

Verwijderd

mmmmm

Tenzij je er nog 1000 gloeilampen of halogeen lampen in gaat maken

:)

  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
''t is algemeen bekend dat AMD professors erg veel stroom slurpen.... ga voor die 300 watt om ''n beetje op safe te zitten

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


Verwijderd

Dit is al 1000 keer gevraagd. Voor de 1001ste keer: DRIEHONDERD WATT ! Anders is het vragen om problemen.

  • F.U.B.A.R
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 27-07 22:15
Je moest toch een speciale door AMD gecertifieerde voeding hebben? Anders kreeg je problemen.

Of was dat enkel bij de AMD Athlon''s Slot A-processoren?

  • MXL
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 21-05 08:17

MXL

Iedereen kan wel zeggen neem een 300W, maar de beste 235W voeding is nog altijd beter dan de slechtste 300W voeding.

Het is gewoon een kwestie van proberen, als je fan''s in je kast langzamer gaan draaien op het moment dat je harddisk opspint, dan moet je een zwaardere voeding hebben.

Ik heb 6 maanden een athlon 1Ghz met twee HDD''s en 3 cdrom''s op een 235W powerman voeding zonder probleem laten draaien.

Powered by Solarfrontier 3060 Wp


  • FrankGuthrie
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-08 21:36

FrankGuthrie

I Wanna Be Kate

ik denk wel dat een 235 voldoende is, maar zoals al vajker wordt gezegd, als je een 300 watt neemt zit je altijd goed :)

Russian Blue Neji
Kate Bush
Blue Horizon(a website about Star Trek & Babylon 5)


Verwijderd

Een goede 235W voeding is voldoende, maar als je toch een nieuwe moet kopen, ga dan direct voor een 300W ( Enermax :9~ )

  • aP_
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 30-06 15:35

aP_

''K heb gister een paar extra coolers op in mijn kast geplaatst en alles draaide een beetje sloom. Dus ik dacht te weinig power (''k heb nu 200 W of zo, geen 235). Er zitten 2 HDD''s en 2 CDROM drives op met nog wat coolers. Toen ik alles eraf haalde deed de zoot het het nog niet :'(. De computer kwam nog nieteens tot het ramchecken. Pas toen ik er een oude ISA kaart in deed en mijn AGP eruit haalde wilde hij weer opstarten. Maar vandaag wilde ik ''m weer aan doen... Doet ie het niet meer.

Kan het zo zijn dat mijn voeding naar de klote is? Zelfs de cooler van de processor draait sloom terwijl er niets anders op aangesloten zit.

Het is lastig om je specs up to date te houden

Pagina: 1