[BC3] De moeite waard . . . ??

Pagina: 1
Acties:

  • Muppet
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-09-2024

Muppet

GT: Beestig

Topicstarter
Ik heb nu een pentium 500 en dat begint mij een beetje te langzaam te worden.

Geld voor een compleet systeem heb ik nu nog niet dus zat ik er aan te denken een nieuwe processor in te proppen.

Het maximale wat mijn moederbord aan kan is een PIII 1Ghz 100 FSB. Deze is te krijgen voor ong. 750 gulden.

Is dit de moeite waard op wachten en compleet systeem in elkaar draaien.

There is no art to find the minds construction in the face


  • Palomar
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
ligt er ook aan wat je voor de rest voor systeem hebt.. 750 piek voor alleen een processor vind ik persoonlijk erg duur.. kun je nog beter een duron + mobo kopen, is misschien nog wel goedkoper..

Verwijderd

AMD + MB...

ook niet duur..

Verwijderd

zal ik dan toch voor die pen3 nemen dan een duron wat een kut proc is dat zeg;)

ik zel heb een thunderbird>:) dat is pas een proc

  • Exirion
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 09:40

Exirion

Gadgetfetisjist

Het hangt er helemaal vanaf wat er verder in je computer zit. Als alles redelijk verouderd is dan zou ik wachten totdat je een heel nieuw spulletje kan kopen ipv alleen de processor upgraden.

"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein


  • Muppet
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-09-2024

Muppet

GT: Beestig

Topicstarter
Ja maar het probleem is dat het waarschijnlijk nog wel even kan duren voordat ik genoeg geld hebt om een heel nieuw bakkie te kopen.

Daarom vind ik die 750 gulden misschien iets om over na te denken.

Als ik een andere pro en mobo zou kopen waar ik ook wel over nagedacht heb zal ik meer dingen moeten kopen omdat ik verwacht dat ik niet alles kan overzetten. Moet dan zoiezo een nieuwe kast en voeding.

Mijn keuze zou dan zijn Abit KT7-a raid met een TB 1200 266.

Alles in mijn pc is nu allemaal Intel dus daarom denk ik dat er wel is moeilijkheden zouden voor kunnen doen met alles over te zetten.

There is no art to find the minds construction in the face


  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
[b]Alles in mijn pc is nu allemaal Intel dus daarom denk ik dat er wel is moeilijkheden zouden voor kunnen doen met alles over te zetten.
:? Alles is Intel :?

Je hebt toch genoeg aan een Amd bordje en een Processor,je Hd, Geheugen ,Videokaart,Evt netwerkaarten zullen allemaal heus wel werken ,alleen hebie denk ik geen 300Watt voeding die zeker nodig is bij een snelle Athlom/Duron

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen

Pagina: 1