[BC3] video recording met pc

Pagina: 1
Acties:

  • boner
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 10:06

boner

misantropisch altruïst

Topicstarter
ik ben van plan een klein pctje te bouwen met een tv-in video kaart. dan kun je op de harddisk gewoon video opnemen. het probleem is echter dat het niet fraai is om een maxi tower in de huiskamer te zetten. wat ik zoek is een mobo met riserkaart waarmee ik de vieokaart horizontaal in de kast kan plaatsen blijft het hele kastje net zo groot als een normale video!

ook ben ik op zoek naar iemand die een goed advies kan geven voor die videokaart. liefst PCI want ik denk niet dat er risers zijn voor AGP. de video kaart moet wel realtime video grabbing en compressie aankunnen anders passen de programma''s nooit op een ceedeetje.

dan nog ff een vette harddisk erin en een cd-brandert en klaar is boner.

  • koelkast
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online
Mooi hoor :). Maareh, misschien kun je ook gewoon een desktop kast nemen, en die dan zwart spuiten. Heb je ook geen risercard oid nodig. En staat ook best stoer, displaytje erin ofzo :)

  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
ik heb een desktop kast voor videobewerking
zie het plaatje links.

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


Verwijderd

Een optie is zo''n goedkoop Eagle/PCChips bordje met ingebouwde video, en dan een externe USB Video bewerker als Trust die heeft. CPU gewoon de goedkoopste Duron.

Met een heel klein beetje mazzel te bouwen in een 150/200 watt plat desktop kastje. Die mobo''s hebben onboard Vga, sound, modem en netwerk kaart. Kosten tussen de 200/250 pietermannen.

;)