[BC3] Een Tabel Regel <TR> aan een link koppelen

Pagina: 1
Acties:

  • martijnn
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 23:44
Hoe kan ik er voor zorgen dat een hele tabel regel aanklikbaar wordt ? Ik heb al voor de <TR> tag het <a href> tag gezet, en dan kan ik ook overal op de regel klikken en werkt het ook, alleen veranderd de muiscursor niet in een ''hand''. Met een divje ervoor als keuze STYLE=cursor:hand help ook niet.

Wie weet het ?

Alvast bedankt.

  • RM-rf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:18

RM-rf

1 2 3 4 5 7 6 8 9

je kunt voor msie een onclick="functie();" in de TD zetten, waarschijnlijk werkt TR dan ook wel (even proberen, weet nl. niet zeker)
tevens kun je dan style="cursor:hand;" definieren zodat het duidelijk is dat hij klikbaar is.

dit werkt echter niet voor ns (opera weet ik niet) en vermoed dat in de TR dit geheel niet standard-compliant is.

functie moet dus verwijzen naar een javascript-functie, als je een gewone link wilt creeeren kun je dat doen door:
function functie() {
document.location.href = pagina.html
}

Intelligente mensen zoeken in tijden van crisis naar oplossingen, Idioten zoeken dan schuldigen


Verwijderd

Deze heb ik wel eens gebruikt. Overbodige rotzooi kun je eruit gooien. Handjes zijn niet te zien overigens. Kleur van de TD verandert !
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
<html>
<head>
<script language="JavaScript">
<!--
function showlink(url) 
{
    parent.MAIN.location.href = url;
}

function jouwFunctie1()
{
.....
}

function jouwFunctie2()
{
.....
}

//-->
</script>
</head>
<body>
<table>
<tr>
<td onmouseover="bgColor='blue';jouwFunctie1()" onClick="showlink('jouw_url')"  onmouseout="bgColor='red';jouwFunctie2()" bgcolor="red">
Beschrijving
</td>
</tr>
</table>
</body>
</html>

  • martijnn
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 23:44
Dank je! Dat werkt perfect. Heb ik nog 1 vraag; In dezelfde <TR> tag heb ik ook een achtergrond kleur gedefineerd. Nu wil ik als je met de muis er overheen gaat, deze ook van kleur veranderd. Waarschijnlijk ook iets van " style:a:hover{background-color:#FFFFFF}; " , alleen dat werkt niet echt.
Iemand?

  • McVirusS
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-01 10:51
Search