[BC3] Diablo 2 en Geforce MX

Pagina: 1
Acties:

  • Killjoy
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17:31

Killjoy

Klingon lawn products

Topicstarter
Ik zat gister ff te kl*ten op een ouwe pII-233 en heb daar diablo II geinstalleerd. Ik draai dat spel nu in 2D modus op een Matrox Mystique G200 en wist niet wat ik zag. Enorme kleurechtheid en scherpe details.

Mij Geforce IIMX is daarbij vergeleken flets en wazig. Ligt dat aan die matige RAMDAC of zo? Kan toch haast niet dat een kaart uit 2000 nog slechter beeld geeft dan een kaart uit 1998 (oke, hij was toen wel high end)

Het is den ambtenaar verboden gedurende den werktijd alcoholhoudende dranken te gebruiken, bij zich te hebben of in de dienstlokalen te bewaren.


  • Bene
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 04-11 10:12

Bene

list incomprehension

[flamebait :)]
Tja - d''r zijn eindeloze oorlogen gevoerd over het wel of niet matige kwaliteit zijnde van de nieuwere Nvidia chipsets ten opzichte van Matrox. Doe voor de lol eens een search en lach je rot om mensen die hun MXje tot in hun grafkist proberen te verdedigen.

Mijn mening is dat Nvidia (ben een fan) alle snelheidsrecords blijft breken met ieder nieuw chipset maar dat de 2D kwaliteit altijd op de tweede plaats heeft gestaan.

[/flamebait]