Heheh, dank jullie allemaal. Plaatjes volgen nog op m''n website.
Condens is no niet voleldig uitgebannen; dat doe ik wel als ik fatsoenlijk isolatiemateriaal in huis heb, en niet dat styropor. Grotendeels ben ik wel klaar me isoleren: bij de CPU kan geen vocht meer komen.
Wat ben ik eraan kwijtgeweest?
- Waterpompje Sicce Nova: Fl 30,-
- Kachelradiateur Opel Ascona B: Fl 25,-
- PVC pomphuis/reservoir: Fl 5,-
- Slang: Fl 6,-
- Slangklemmen: Fl 10,-
- Koper voor waterblok: ca. Fl 25,-
- Soldeer, flux, andere hulpmiddellen voor ''t blok: Fl 60,- (waarvan niet alles gebruikt)
- Gereedschap (boren, schuurpapier, mondkapjes, slijpschijfjes voor de Dremel, afbreekmesjes): ca. Fl 30,-
- Boutjes, moertjes, andere ijzerwaren: ca. Fl 5,-
- Witte aluminiumoxide koelpasta: Fl 3,95
- Peltier: Fl 80,-
- Peltiervoeding: Fl 125,-
- Styropor plaat 120x80cm: Fl 8,95
- Andere rommel zoals plakband, aftekenspul e.d.: Fl 10,-
- Bison Kombi metaal: Fl 18,95
- Papst 220V 120mm fan: Fl 0,-
Dus voor mij kostte het zo''n 425 gulden, waarbij aangetekend moet worden dat ik van veel dingen nog langer lol heb. Lang niet alle Dremel slijpschijfjes zijn op, zilver- en hardsoldeer heb ik ook nog voldoende in voorraad, mondkapjes e.d. gaan ook nog langer mee, net zoals boren, enzovoorts.
Duur? Tsja, als ik straks helemaal klaar ben met inbouwen, dan ben ik 450-500 piek kwijt geweest. Maar de volgende proc heb ik er ook nog lol van. En de proc daarop moet ik kleine dingen wijzigen, maar niet meer volledig overnieuw bouwen/kopen, zoals ik met een luchtkoeler wel moet doen.
Ikke een gekke japanner? Hmm, misschien ben ik wel aangestoken door die 3 gele mannekes waarmee ik een half jaartje samen heb mogen werken.