[BC3] PlexWriter 16x10x40x Geef je Mening

Pagina: 1
Acties:
  • 114 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • MADSMILE
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 29-03 21:10

MADSMILE

Perl 4 life

Topicstarter
Ben van plan dat brandertje voor me oom te halen .
Is ie echt zo snel ? :P
Werkt dat Burn Proof Tech nou? :?

Zijn er mensen die hem al hebben en die goede ervaring ermee hebben ?
Geen problemen met lege cddees die 16x niet aan kunnen *D

"Perl 4 Life"


  • Flexx
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 04-05 16:10

Flexx

This side up

Die van mij was na 2 weken al kapot.
Ik heb nu een nieuwe en deze doet het perfect.

Verwijderd

Perfect brandertje.
Nog weinig problemen gehad met branden op 16 speed, alleen Imation 8 speed certified gaf flinke leesfouten, de rest deed het prima, ook Verbatim 8 speed certified.
Burn Proof heb ik nog weinig hoeven te gebruiken, mn buffer blijft altijd wel op 90% of hoger :)

Verwijderd

heb em al een weekje of 2,5..en hij doet het prima! Burnproof werkt prima, ceedee van cdrom naar brander (audio) 3 minuten, volle cd iso 5 minuten of zo. Gebruik wel WinOnCd 3.8, nero heeft weer een of andere update nodig,want die heeft 8 minuten nodig voor een cdtje :?
Prima bakkie!

  • MADSMILE
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 29-03 21:10

MADSMILE

Perl 4 life

Topicstarter
Wordt ie trouwens ook al onder CloneCD en CDR-WIN herkend ??

"Perl 4 Life"


Verwijderd

oh sorry, Philips silver 74/80 deden het okee,en Basf/emtec 80 min ook..:)

  • Flexx
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 04-05 16:10

Flexx

This side up

Ik fik alleen maar met CDRWIN (en soms Fireburner).

Dus in CDRWIN 4.0 doet hij het gewoon.

  • MADSMILE
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 29-03 21:10

MADSMILE

Perl 4 life

Topicstarter
Trouwens er schijnt ook een koelfannetje op de achterkant te zitten he ? IVM de temperatuur ? >:)

"Perl 4 Life"


Verwijderd

hmmm misschien tog eens tijd om die 2/2/6 weg te doen, 5 minuten of 40 dat scheelt nogal....

  • Zip
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 01-07-2023

Zip

Yep, clone lezen & schrijven (bij mij 3011) & cdrwin (bij mij v4 beta)


Voorgaande versies weet ik niet.

  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Topbrandertje :P

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


  • LoCuTuS2000
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 19:05

LoCuTuS2000

Resistance is futile

Werkt hier top met Cdrwin 3.8d-e, Nero 5.5.0.4, CloneCD (geen idee welke versie), Paddus Discjuggler (nieuwste versie), Roxio WinOnCD 3.8, Fireburner en ga maar door
Kickass fikker man! En dankzij BurnProof gewoon alles kunnen doen tijdens het fikken en toch een buffer hebben van 95% :P

  • Hermanvh
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17-03 10:14

Hermanvh

webOS fan, hacker, developer

Ik heb een Waitec T-REX 16x10x40 SCSI met BurnProof(Ook Sanyo, net als Plex :9)

Die werkt super, heb m nou 3 weken... CDRWin 4.0a Beta, CloneCD 2.8.5.2 en WinOnCD 3.8 supporten m :) CD in 4 minuten ofzow :))

webOS all the way!


Verwijderd

Op maandag 21 mei 2001 22:49 schreef MADSMILE het volgende:
Trouwens er schijnt ook een koelfannetje op de achterkant te zitten he ? IVM de temperatuur ? >:)
Dat klopt, ziet er wel wreed uit! ;)
Heb hem zelf net een week, en ben er tot nu toe dik tevreden mee (80 minuten CD''tje rond de 5 minuten gebrand, geen enkele toaster gehad tot nu toe...)

  • LoCuTuS2000
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 19:05

LoCuTuS2000

Resistance is futile

Op maandag 21 mei 2001 23:08 schreef MaReVin het volgende:

[..]

Dat klopt, ziet er wel wreed uit! ;)
Heb hem zelf net een week, en ben er tot nu toe dik tevreden mee (80 minuten CD''tje rond de 5 minuten gebrand, geen enkele toaster gehad tot nu toe...)
Ik heb wel toasters gehad maar dat was om het simpele feit dat ik te oude Intel ultra ATA drivertjes had geinstalled voor mijn intel 815 mobo onder win 2000, en bij cdrwin geen burn-proof aangeschakeld, dat zag ik pas nadat ik 10 cdr-tjes verneukt had! |:(

Verwijderd

En hoe zit het nou met het raw writen?
Uit de winkel komt die met een firmware die geen raw writing support, toch??

Hebben ze daar al een nieuwe firmware voor gemaakt?

  • RdB_IA
  • Registratie: December 1999
  • Niet online

RdB_IA

42

raw-writen kan ie ook gewoon goed, alleen safedisk2 spellen kan je vergeten. Alhoewel, voor eigen gebruik kan het wel, want je kan zo''n cd wel in de brander zelf zonder probs afspelen. Verder goeie ondersteuning overal, is veel te snel;) en doet het gewoon prima.

je hoort ook steeds weer verhalen dat branders hetzelfde zijn..sanyo = plextor = waitec
maar niet alleen het frontje wordt door de fabrikant vervangen, er zijn ook andere dingen die van betere kwaliteit zijn. Plextor is dus gewoon beter dan bijvoorbeeld de waitec..(flame war coming up! :))

kortom: plextor 16 is een goeie keus

  • Laurent
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Op maandag 21 mei 2001 22:49 schreef MADSMILE het volgende:
Trouwens er schijnt ook een koelfannetje op de achterkant te zitten he ? IVM de temperatuur ? >:)
Zit ook op mijn 4/2/20

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21:44
Zoek je een nieuwe brander, dan zou ik ff wachten op de 24 speed.. Die komt er zo aan, en word niet veel duurder.. En scheelt toch weer een stukje snelheid..

Verwijderd

nix wachten :)....... wachten sux ik haat wachten, 16 speed is ook lekker snel, ehm ik dacht dat ie het in of odner de 5 min deed..... ik heb hem ook pas, sinds 1 week ofzo, echt heel relaxed ding....

maar.... je kunt anders ook nog wachten ehehehe

  • satcp
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Op dinsdag 22 mei 2001 09:05 schreef RdB het volgende:
ook steeds weer verhalen dat branders hetzelfde zijn..sanyo = plextor = waitec
maar niet alleen het frontje wordt door de fabrikant vervangen, er zijn ook andere dingen die van betere kwaliteit zijn. Plextor is dus gewoon beter dan bijvoorbeeld de waitec..(flame war coming up! :))
Ik wil geen flamewar starten, maar ik ben door Plextor Europe bevoegd om bepaalde uitspraken te doen in verband met hun writers omwille van de (al of niet opzettelijke) foutieve informatie die de laatste tijd over Plextor wordt verspreid.

Dat een Plextor een Sanyo drive zou zijn is een fabeltje. Onderstaande post is een copy/paste van een bericht dat ik meermaals hebt gepost (we gaan het niet steeds opnieuw typen)
Voor de laatste keer (hoe dikwijls ga ik dat nu zeggen? )... Ik weet niet waar jullie het steeds vandaan halen of wie er met de onzin is begonnen. Een Plextor drive is geen Sanyo drive!!! Plextor maakt inderdaad gebruik van bepaalde componenten van Sanyo, maar je Sony TV is toch ook geen Philips TV omdat er chips van Philips inzitten?

Hier nogmaals het verhaal van Sanyo vs Plextor:

Sanyo is een enorm groot concern en heeft verschillende fabrieken. Ze maken dan ook alles, van stofzuigers tot HiFi en video, van basis componenten tot afgewerkte producten.
Een van hun fabrieken maakt Optical Laser Pick-ups. Plextor (en andere Japanse fabrikanten) zijn al jaren een grote afnemer van deze componenten.
Een andere Sanyo afdeling maakt LSI''s, oftewel chips, voor verschillende toepassingen. Een daarvan is de CD-ROM/CD-Recorder encoder/decoder met geïntegreerde ATAPI of SCSI interface. Dit is ook een component die aan verschillende Japanse fabrikanten, incl. Plextor, wordt verkocht.
Er is ook een kleine Sanyo afdeling die complete recorders bouwt, natuurlijk met gebruik van de eigen basis componenten. Sanyo kan natuurlijk moeilijk bij de concurrent gaan kopen, Plextor heeft hier alle vrijheid.

Plextor koopt dus enkel de pickup en een chip van Sanyo. Al de rest wordt ergens anders gekocht of zelf gebouwd (PCB, mechanisme of loopwerk). Ook de firmware wordt door Plextor zelf ontwikkeld, en dat is nu het onderdeel dat het meest belangrijke is: de kwaliteit van een drive wordt voornamelijk bepaald door de firmware: hoe sterk de routines zijn geoptimaliseerd voor een snelle respons, in hoeverre de mogelijkheden van de chips worden ondersteund, enz...
De Plextor firmware engineers zorgen ervoor dat de firmwares zo geoptimaliseerd mogelijk zijn. En de resultaten zijn er. Er zijn maar weinig reviews waar de Plextor drives niet bovenaan staan!

BURN-Proof is een uitvinding van Sanyo, en in al hun huidige chips geintegreerd. Elke concurrent zal/kan het dus toepassen. Maar de verwerking door de firmware (en dus de snelheid en precisie) is voor elke fabrikant anders.

Verder zijn er natuurlijk de uitmuntende Plextor support, de flexible productontwikkeling en de utilities waar geen enkele fabrikant Plextor nadoet. Het gehele pakket van toegevoegde waarde moet bekeken worden, samen met de drive. En niet enkel de hardware op zich.

Als je me niet op m''n woord gelooft dan kun je eens op www.cdrinfo.com gaan rondneuzen waar de situatie ook reeds meerdere malen werd uitgelegd...

Ik heb nu geen zin om door het hele nieuwsarchief van CDRInfo.com te gaan spitten maar in de review van de Plextor 12/4/32 wordt al informatie gegeven.

http://www.cdrinfo.com/hardware/plextor124ts/index.shtml
"this small company (Plextor) was able to rise and gain a prominent position among the final product assemblers and makers. Owing its fame on the unique quality of the underlying components, their first rate rotors and the superb firmware they have been equipping their drives with.
Plextor uses major components from various manufacturers. For the recorder production, they purchase the OPU (Optical Pick-Up) and Decoder LSI from Sanyo. CPU, memory, DSP, spindle motor, etc. come from other manufacturers. Plextor develops it''s own schematics, PCB, mechanism and firmware. In comparison to other drive manufacturers, they spend more engineering time and effort to integrate and support all the features of the components (high-speed reading, DAE speed and precision) in the firmware. This makes the difference in a Plextor drive. Even they use (some) components, which also used by their competitors, performance and features are in most cases higher."


Zo, ik hoop dat dit het verhaal duidelijker maakt.

  • Weppel
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 29-04 07:18
Wat ik bij die van mij niet snap is dattie dus 8 min over 1 80 min cdtje doet.. of soms wel langer..?? Heb de nieuwste nero.. voor zover ik weet :)

  • RdB_IA
  • Registratie: December 1999
  • Niet online

RdB_IA

42

ik bedoelde ook wat jij vertelde, SatCP..bepaalde onderdelen zijn hetzelfde, maar ook veel onderdelen zijn niet hetzelfde. Dus iedereen die denkt dat ie bijvoorbeeld slim is geweest door een lite-on te kopen en te denken dat ie gelijk is aan een plex...niet waar!

  • harryslinger
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-04 21:50
in 1 woord perfect!!!!

  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Hoeveel lawaai maakt die koeler?
nogal benieuwd want met sommige koelers heb ik nogal slechte ervaringen qua geluid

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Ik ben van plan om er binnenkort ook eentje aan te schaffen, en hij ziet er zeker lekker uit :9

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


  • kleinelievewolff
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 22:48
Werkt perfect dat brandertje. Ik snap alleen niet waarom het branden op een Philips CD-RW 74 maar op 4x gaat ipv 10x. Okee, het staat op het doosje (1-4x), maar met de CD-R 74 gaat het prima op 16x terwijl daar 1-8x op het doosje staat. Luistert het echt zo nauw bij de CD-RW''s en zijn er dan wel andere CD-RW''s die wel op 10x kunnen branden?

  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
CDRW luisteren inderdaad vrij nauw naar hun specs.
Ik heb zelf een CDRW-plaatje van Sony en die kan max op 10x.

Belangrijk is natuurlijk ook de snelheid waarop de CDRW is geformatteerd, een quick erase pakt natuurlijk de snelheid van de oorspronkelijke formattering.

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


Verwijderd

Ik kreeg gisteren twee grote bruine dozen van cdrwinkel.com afgeleverd... in een van die twee zat mijn gloednieuwe Plextor 16x10x40A brander. Gelijk in mijn PC gezet natuurlijk - werkt perfect! Ik heb BURNProof nog niet getest (mijn RAID is denk ik wel snel genoeg om van te fikken) hoewel mijn CDROM de snelheid niet aankan :( (AOpen 40X).

  • Flagg
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Flagg

It's a shite state of affairs

Heb hem paar weken nu en werkt perfect, dit is de beste brander die ik tot nu toe gekocht heb, (en de eerste....:))

In 1 middag 15 gig gebrand, zonder een cd te verkloten. (tayo yuden spindel)

Irish diplomacy is telling a man he can go to hell in such a way he actually looks forward to it.


Verwijderd

perfecte brander
dat burnproof is echt een uitvinding!
in 5 min. een cd''tje gefikt

tot nu toe geen enkele (platinum) cd verkloot (heb hem ongeveer een maand)

is wat prijzig, vooral als je kijkt naar andere branders als lite-on (etc...)
maar plextor is wel kwaliteit en dat vind ik toch wel het belangrijkste :9~

Verwijderd

Toch is het een vreemd verhaal met die sd2 copies. De 12/10/32a deed wel raw met een oude firmware, niet met een nieuwe; ra,ra ...

Verder blijken nieuwe plextors niet meer een oude firmware aan te kunnen (is disabled).
Toeval?? Lijkt me niet; alles wordt immers uitvoerig getest. Opzettelijk dus!

  • Zeepoog
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 10-04 12:14
16 speed heeft een ruim grotere uitval dan de 12''s tot nu toe...

Nostalgie is ook al niet meer wat het geweest is.


  • Hermanvh
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17-03 10:14

Hermanvh

webOS fan, hacker, developer

Ok, dan is die Waitec niet gelijk aan die Plex, maar die Waitec is gewoon een Sanyo met een ander frontje, zien er namelijk exact hetzelfde uit :?

webOS all the way!


  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Op maandag 21 mei 2001 22:49 schreef MADSMILE het volgende:
Trouwens er schijnt ook een koelfannetje op de achterkant te zitten he ? IVM de temperatuur ? >:)
Mijn Yamaha 8x4x24 SCSI heeft ook een fannetje erop.... is dat niet iets heel normaals ?

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


  • satcp
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Op donderdag 24 mei 2001 20:12 schreef tweakingdude het volgende:
Toch is het een vreemd verhaal met die sd2 copies. De 12/10/32a deed wel raw met een oude firmware, niet met een nieuwe; ra,ra ...
Dit is reeds tot meermaals behandeld. Mensen met een 12/10/32 die met een oude firmware SD2 kunnen kopiëren kunnen het met een recente firmware ook.
Verder blijken nieuwe plextors niet meer een oude firmware aan te kunnen (is disabled).
Toeval?? Lijkt me niet; alles wordt immers uitvoerig getest. Opzettelijk dus!
Jij hebt je kop de afgelopen maanden ook wel diep in de grond gestoken, niet?
Download de *nieuwe* Plextor self-extracting firmware en de *oude*. Open beide met WinZip en haal de binary (firmware) eruit. Doe nu een DOS fc (file compare) en wat zie je? Inderdaad; 2 identieke files...

Dus waarom is er een verschil in filesize tussen de oude en de nieuwe?

Het verschil zit ''em in de flash tool. Plextor Europe kan geen gebruik maken va,n de software ontwikkeld door Plextor America omwille van licenties. Daarom heeft Plextor Europe zelf een nieuwe flash tool gemaakt en die vind je in de self-extracting firmware die je op de Europese site downloadt. Dus als je de self-extracting firmwares van de Amerikaanse site downloadt dan zie je dat die identiek zijn aan de zogezegd *oude* firmwares...
Conclusie: er is geen verschil in de firmware, enkel de flash tool zelf is verschillend.

Verder kunnen de recentere 12/10/32 drives niet teruggeflasht worden naar een firmware onder 1.05 omwille van hardware revisieverschillen. De oudere firmwares werken gewoon niet in de nieuwere drives, daarom kan je ze ook niet terug flashen.

  • Noedelsupke
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 18-07-2023
Op dinsdag 22 mei 2001 13:00 schreef The Fox het volgende:
Zoek je een nieuwe brander, dan zou ik ff wachten op de 24 speed.. Die komt er zo aan, en word niet veel duurder.. En scheelt toch weer een stukje snelheid..
jaja......maar als de 24x uitkomt daalt de prijs van de 16x :)

PIII 800@804 Mhz


Verwijderd

Die van mij komt vandaag bij onze zuiderburen aan. :'(
Na 2 maanden/20 cdŽs pakte ie geen enkele cd meer. (Mijn oude 4220 doet het na al die tijd nog steeds prima).

Hopelijk sturen ze een nieuwe terug, want dat gerepareerde 2de hands spul van anderen heb ik het niet zo op.

De volgende keer gaat ie ook gewoon retour winkel, teveel gedoe met de onsite garantie (aanvragen, kopie factuur maken, inpakken, DHL bellen en hopen dat ie goed overkomt)
Pagina: 1