[BC3] 2de HDD led

Pagina: 1
Acties:

  • smvs
  • Registratie: September 2000
  • Niet online
is misschien bedoeld voor op een scsi of raid controllertje?

  • Def_P
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Hoi,

Ik heb hier sinds vandaag een INwin Q500 kast. En die heeft 2 hdd leds. Hoe kan ik die 2de aansluiten? Moet ik hiervoor op mijn mobo zijn? Dat is een P2B-f(asus). Of op mijn 2de hd, allebei de hd''s zijn western digital. Een van 8 en een van 13 gig, allebei ata 66@33.

Hoe sluit ik dit aan?

I, for one, like Roman numerals


  • Petuhr
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 04-05 19:28

Petuhr

FreeBSD

Heb zelf ook een In-Win, en zo''n 2de ledje, en heb ook geen mogelijkheid om die aan te sluiten :( en een voor m''n HPT controller (onboard) is er ook niet zo''n connectortje..

  • Def_P
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Maar die heb ik nog niet, wil er wel een maar kan ze nergens in de buurt vinden(alleen die echte raid dingen maar ik wil geen raid, heb ik geen reet aan.)

Maar ik had een oude seagate(1gig) en die had gewoon 2 pinnetjes voor een led. Hebben wdtjes dat ook? En zo ja welke pinnen zijn dit dan?

I, for one, like Roman numerals


  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Sommige HD''s hebben een aansluiting voor een ledje.

Soms zit er op de HDD zelf een ledje (meestal SMD montage), je zou daar ook zelf een aansluiting op kunnen solderen (is wel prutswerk).

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


  • Def_P
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
De hd''s hebben dat denk ik niet, wel jammer.

I, for one, like Roman numerals

Pagina: 1