Toon posts:

[BC3] 16450 of 16550 Linux freesco router

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb net mijn routertje klaar zodat ik flex mijn cable kan delen, alleen nu heb ik wat vragen betreffende de hardware.

Het is een oud beessie wat ik in elkaar heb gezet, het bestaat uit een 486 DX4 100Mhz met 16mb en een controller kaartje met 2 16450 comporten,

nu weet ik(heb ik met de search gevonden) dat een 16450 comport langzamer is dan een 16550 comport maar... mijn provider is casema, concreet wil dat zeggen 5/6kb dl(als ik geluk heb) en 7kb upload(ja waazig maar waar).

Maakt het uit als je casema als provider hebt of je een 16450 of een 16550 comport hebt, zo ja dan moet ik nog zo''n comport gaan score, anders niet.

alvast bedankt,

ps. weet iemand hoe/waar ik aan een 486 cooler kan komen, kheb verschillende site afgezocht maar nergens vind ik wat, ja voor 25piek.. JADAGGGG... ik wil het patent niet kopen. :P

Verwijderd

Topicstarter
ahhhh.... er is toch wel iemand die bij van een beetje advies kan voorzien?