[BC3] 3Com managble HUB resetten

Pagina: 1
Acties:

  • Steven
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 12-08 09:30
OK, wij hebben hiero een 3Com® SuperStack® II PS Hub 40 24-Port staan die erg raar doet. Maar bij een paar poorten gaat het lampje branden en twee kabels erin doen is helemaal onmogelijk. Het werkt allemaal perfect met een andere Hub.

Nou is deze hub ooit door een bedrijf profi geïnstalleerd. Alleen dat bedrijf is niet te bereiken bla bla bla. Nu is mijn vraag hoe ik die HUB gewoon weer terug breng naar zijn Factory Defaults zodat het weer een standaard HUB wordt waarbij het enige wat hij doet "hubben" is. Een beetje zonde van zo''n managble ding, maar ja hij is ook al wat jaartjes oud en 10 M/Bit.

Nou is het probleem dus dat ik hem niet via de COM-poort kan bereiken en aangezien ik het IP-adres niet weet is Telnet al helemaal niet mogelijk. Ik weet niet eens de range. Dus hoe Clear je zo''n hub? Zit er ergens binnen in een jumpertje? of is het gewoon een "trick"?

  • Steven
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 12-08 09:30
Ik las net ergens dat je een X-link kabel nodig hebt om te kunnen managen, kan iemand dat bevestigen?