Op maandag 07 mei 2001 22:17 schreef intert0y het volgende:
Realtek zegt genoeg.. ik ben daar helemaal MEGA ziek van geworden altijd gekloot.
gewoon een aantal 2e hands 3com kaartjes gekocht en klaar is klara. nooit gezeik en perfecte ondersteuning.
3COM sucks!!
1. Geen standaard drivers in win9x voor 905. 905C niet compatible met andere 90x kaarten. Sterker nog.... Je kan ze niet eens in een machine gebruiken. xp4 kaarten klote onder niet-microsoft os.
Zo goed als 3com was met de 509, zo slecht als ze nu zijn. Realtec vind ik echt prima. Novell Ne2000 compatible, Melding op het scherm als je kabel er uit licht bij novell. Prima. (3com is wel iets sneller)
Intel kaartjes zijn ook goed.
De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen