Mijn client maakt uit zichzelf verbinding met internet. Zodra ik zowel mijn client als mijn host aan heb staan is er (soms na 1 minuut, soms na 10 minuten) verbinding met internet. Zonealarm Pro laat zien dat er twee programmas verbonden zijn met internet, ICQ en internet Explorer. ICQ start automatisch op zodra er een internetverbinding is en maakt dus niet de verbinding. Weet iemand hoe ik kan voorkomen dat de client uit zichzelf verbinding gaat maken. Hoe stop ik de spoken :o:o:?
Klinkt als ICQ die nog steeds op email staat te checken om de 10 minuten 
Maarreh: kijk eens met msconfig (9x) of bij je services (win2k) wat er allemaal opstart, zet het eens stuk voor stuk uit en zoek de dader.
Maarreh: kijk eens met msconfig (9x) of bij je services (win2k) wat er allemaal opstart, zet het eens stuk voor stuk uit en zoek de dader.
ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device
trojan??
hier zou een slimme opmerking kunnen staan
maar die staat er niet
ICQ is het zeker niet. Het gebeurt alleen als ik mijn client aan heb staan... daar zit geen icq op. Mijn virusscanner (mcafee met update ***30) vind ook niets, geen trojan, geen virus..
Pagina: 1