Aspirant Got Pappa Lid | De toekomst is niet meer wat het geweest is...
Symantec Website
Is wel een van de duurdere, maar heeft als voordeel snelheid en de veiligheid is ook vrij behoorlijk. Bedenk wel, dat een pc waar een remote-control servertje op draait, sowieso gevoeliger is dan een pc zonder dit.
Verwijderd
Dan heb je ook nog Remote Desktop van Mcafee.Dit pakket kan aardig overweg met langzame snelheden. Wij gebruiken Remote desktop en Terminal server door elkaar heen, ook in een WAN situatie met Framerelay.
The best thing about UDP jokes is that I don't care if you get them or not.
Verwijderd
www.remotelyanywhere.com
Dit programma is te benaderen door een html gui en doet in principe alles!!
Dit programma kan de status van je server zien in alle aspecten, status van het netwerk,etc etc en het mooie is.....je klikt op een computer naam in hetnetwerk en het programma installeert zichezelf bij die persoon...
Is snel, klein, gratis wat wil je nog meer?
Draaien wij hier ook, en werkt perfect.
Kun je zelfs een Linux/Unix bak remote mee benaderen !
Pc anywhere hebben we hier ook maar ik moet een vergelijking maken en mijn bevindingen doorgeven.
Ik gebruik zelf remoteadmin maar ik denk dat er nog wel betere proggies zijn.
alvast bedankt voor de reacties (meer is welkom natuurlijk)
Aspirant Got Pappa Lid | De toekomst is niet meer wat het geweest is...
Te downloaden op www.radmin.com !
"This is it....This is it " | Gianpiero Lambiase | Lap 54 12-12-2021
IP filter erop en je bent volgens mij klaar...
Ook
Wees consequent, maar niet altijd
Even wat tegengas geven. Alhoewel het absoluut een goed programma is zijn er een paar dingen die ik na enkele maanden gebruik (versie2) tegen vind vallen. De processorload op de server is vrij groot net als het geheugen verbruik. De clients daarintegen hebben nauwelijks iets nodig en de networkload is ook erg klein. Dus het is echt perfect als je je computer via het internet wilt benaderen maar omdat ik het alleen maar via mn 100MBit lan benader wil ik eigenlijk een ander tooltje.Op woensdag 21 maart 2001 10:02 schreef x-wolf het volgende:
Toevallig heb ik gister voor het eerst voor het eerst Remote Administrator (Radmin) geinstalleerd (versie 2.0). Ben zeer hierover te spreken. (...)
Ééntje die waar niet alle internetverbindingen naar de Half-live server uitknallen als ik verinding maak met Remote Administrator
Iemand een suggestie die de server niet zwaar belast?
Verwijderd
VNC sucks naar mijn mening!
Terminal Server is volgens mij niet optimaal voor beheer op afstand.
"Hee, m''n computer gaat spontaan uit"
"Volgens mij is die computer gehackt"
"Hij drukte zomaar automatich op een knopje!"
zijn dan dingen die je vaak hoort. Erg lachen
Verwijderd
Maar thuis achter de firewall doet ie ''t goed genoeg, alleen niet vanaf de boze buiten wereld.
Een hele rij microsoft certificeringen.
Verwijderd
"gratis" is precies de reden waarom de meeste grote bedrijven het niet willen. Als je VNC gaat gebruiken en het veroorzaakt een veiligheidslek op je netwerk ofzo, dan moet je eens kijken hoever de systeembeheerder geschopt wordt als de "hoge" heren erachterkomen dat dit een gratis(=Beta) programma is! Beta=gratis en gratis = Beta oftewel geen verhaal/support mogelijkheid als het fout gaat!Op woensdag 21 maart 2001 09:22 schreef Arne_F het volgende:
VNC het is gratis en werkt ook supergoed. we hebben nu PC Anywhere draaien maar dat gaan we vervangen voor VNC
Ik heb dit meegemaakt in ons testlab (3x AS/400;5xNT servers en 3xNovell)
Wij testen met VNC en de "hoge" heren uitnodigen.Alleen helaas was daar ook een systeembeheerder bij van onze corperate! Die liet ff zien hoe je binnen 6 minuten een complete test omgeving aan gort krijg! IPV dat die F***ing SOB uit de USA ons effe uitlegd wat de gevaren zijn, nee meneer wil ons een lesje leren en verneukt vanaf een test client de hele testomgeving! "So, maybe now you will understand why we don''t want any free/share-ware on our systems, no pay-no support!
DICKHEAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oh yeah !!!
icq # 70241032
if ya need im
De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen
In windows 2000 is niets optimaal. Als je het optimaal wilt hebben moet je externe software hebben. (vb, terminal server, backup, defragmentatie, beheer, PKI, enz.)Op woensdag 21 maart 2001 10:38 schreef Max_Overdrive het volgende:
Terminal Server is volgens mij niet optimaal voor beheer op afstand.
De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen
Verwijderd
Er staat dat het VEILIG moet zijn, dan valt VNC al als eerste af.
Gewoon gaan voor PC annie 10. Makkelijk, veel opties/mogelijkheden, veilig enz enz...
Probeer de Trial maar eens...
Ik heb een probleem met Remote Administrator 2.1Op dinsdag 08 mei 2001 16:25 schreef BC3 Victim het volgende:
IK HEB EINDELIJK DE KEY VAN REMOTE ADMINISTRATOR V2.0 GEVONDEN
oh yeah !!!
icq # 70241032
if ya need im
Thuis de server opgestart, op mijn werk zit ik achter één of ander netwerk (proxy:xxx:xxx XXXX) en ik wil mijn thuiscomputer bereiken (zit op kabel van @home)
Ik gebruik HTTport om bijvoorbeeld toch ICQ te kunnen gebruiken, dat werkt, dus ik kan de proxy omzeilen.
Eerst wilde ik VNC gebruiken, maar die crasht op mijn thuiscomputer (serverside) nadat ik mijn loginpass heb ingegeven (bij het initialiseren van het scherm). De verbinding is er dus wel, want ik kan inloggen.
Nu wil ik Radmin ook via HTTport laten lopen ipv VNC, het inloggen gaat goed, daarna, na de melding dat ie het scherm aan het laden is komt een melding: Client I/O error.
Is dat iets dat met HTTPort te maken heeft? Wie ken me helpen?
Overigens, heb ik HTTport NODIG om door die proxy heen mijn thuiscomputer te bereiken? Wel voor bijvoorbeeld ICQ - poort 6667 is natuurlijk afgeschermd -, maar kan ik op mijn thuiscomputer gewoon een bereikbare poort instellen voor Radmin? Hoe kom ik erachter welke poorten beschikbaar zijn? Ben daar nog niet zo heel erg in thuis, in dat poortenverhaal
Thuis op mijn lannetje werkt het natuurlijk wel perfect tussen bijv. laptop en desktop
PS. Radmin werkt trouwens véél sneller dan VNC