Iemand die dit toestel heeft en zijn ervaringen wil delen, en iemand die weet wat de opvolger word, zou binnen anderhalve maand uitkomen?
HAHA, je was me echt NET voorOp zaterdag 12 mei 2001 16:21 schreef havana het volgende:
ik zal de reactie van xxxMaverick vast even pre-posten:
"kijk es op www.kieskeurig.nl"
volgens mij de a288 of was het a228 ben het nummer vergeten maar
ziet er wel strak uit gaat wel wat knaken kosten.
in hk 7200 hk dollar ongeveer moet je delen door 3,2 kom je uit op zo''n 2000
ziet er wel strak uit met lcd scherm op de klep
eigenschappen weet ik zo niet meer. moet ik opzoeken
ziet er wel strak uit gaat wel wat knaken kosten.
in hk 7200 hk dollar ongeveer moet je delen door 3,2 kom je uit op zo''n 2000
ziet er wel strak uit met lcd scherm op de klep
eigenschappen weet ik zo niet meer. moet ik opzoeken
"If u do something do it with style, or do it at all."
Verwijderd
Heb de a110. Best wel een grappig toestel. Wel precies hetzelfde als de 100 maar dan met wap. Je krijgt er standaard 2 batterijen bij, alleen de dunne heeft een capaciteit van 3 uur of zo. Zit ook standaard een headset bij.
AAAAAARGH!!! heb jij aandelin kieskeurig.nl ofzo? da''s echt waar jij altijd en iedereen naar toe verwijst!Op zaterdag 12 mei 2001 16:22 schreef xxxMaverick het volgende:
[..]
HAHA, je was me echt NET voor
het is toch een top site niet dan???Op zondag 13 mei 2001 21:05 schreef thefirstikke het volgende:
[..]
AAAAAARGH!!! heb jij aandelin kieskeurig.nl ofzo? da''s echt waar jij altijd en iedereen naar toe verwijst!
Ja, zeg maar.. hebben jullie een link van het apparaat, ik kan het niet zo snel vinden, maar voor de rest de duidelijkheid enzo is dat ok? kwa spraak.. volgens mij gaat ie wel niet lang mee he ? kwa accu
Pagina: 1