Laatste keer dat ik mijn lappie bootte deed ie dat in ongeveer een halve minuut.
Draai squid & apache op dat ding.
Maar over de hibernate..
Ik heb een Toshiba en kon ook zoiets niet vinden. Suspend werkt wel ok (met en zonder Toshutils).
Ik neem aan dat je met hibernate; helemaal uit en geheugeninhoud in file bedoelt.
Als ik de hibernate functie van mijn Toshiba zou willen gebruiken onder W9x (wat ik lekker niet meer heb

) dan moet ik eerst een bepaalde file aanmaken onder windows/dos met een tooltje van Toshiba. Bij het hibernaten dumpt de laptop daarin zijn geheugeninhoud (nee niet hibernate.sys/hiberfile.sys).
Ik heb ook ervaring met Dell Laptopjes, de modellen waar ik mee heb gewerkt verwachten een speciale partitie (of was het nou een file op een hidden fat partitie).
Wat ik hier mee wil zeggen is dat als de siemens ook zoiets heeft dan kan het best zijn dat je geen speciale ondersteuning nodig hebt. Mits die partitie er maar is. Ik zou zeggen kijk eens in je manual. Vaak is er wel wat over te vinden want als je een geheugenuitbreiding doet moet je meer ruimte reserveren voor de dumpfile/partitie.
De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen