Toon posts:

[BC3] over mac''s os-x

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
ik heb er net een artikel over gelezen in de intermediair en ik moet zeggen dat als het waar is wat ze vertellen daar, dat de os-x dan een heel goed besturingssysteem moet zijn. Ik las dat het 24 maart uit kwam, is er inmiddels al een ziel die er mee gewerkt heeft oid?

  • Grijns
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 10-05 22:08
ga het artikel op arstechnica eerst eens lezen zou ik zeggen. Hun conclusie is dat het vooral erg traag is.

  • chem
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 04-08 07:59

chem

Reist de wereld rond

OS X is heel, heel fijn.

En jah, de snelheid valt nog vet tegen. Zelf wacht ik ook op 10.1 zodat de eerste bucketload aan fouten etc. zijn gekilled, en alle apps zijn gerecompiled.

Dat zal met een maandje zijn gok ik...

OS X is tenslote NIEUW. Elke tussenrelease van de publicbeta is elke keer sneller geworden, ik kan me voorstellen dat Apple gekozen heeft voor stabiel, en daarna snel: ''t schijnt dat bill gates daar vaak anders over nadenkt (je gaat snel, heel snel naar je volgende crash)

Klaar voor een nieuwe uitdaging.