[BC3] Dutch power cows ??

Pagina: 1
Acties:

  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Wat doen die dutch power cows nou eigenlijk ? Pas in iedergeval op dat jullie niet ook besmet raken met mond en klauwzeer...

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


  • brid
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 08-05 11:06

brid

Onze excuses voor het ongemak

Simpel gezegt sleutels proberen op een versleuteld stukje tekst en hopen dat we de goeie te pakken hebben.

En sommige proberen een geneesmiddel te vinden voor kanker

DIY NAS, Hoofd PC
Unchain your pc/laptop, buy a SSD!!!!!


  • GiLeX
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

GiLeX

Ook analoog fotograferend

En je hebt ook nog een paar die met radioactief materiaal spelen:)
(Gamma Flux)

Canon Eos 35mm film & digitaal met veel glas en filmrolletjes 😁
Mostly analog at: https://www.flickr.com/photos/photobygms & Digital and some analog at: https://www.instagram.com/photobygms


  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Zijn het hackers dan ???
Sorry hoor ik snap nog steeds niet echt wat het nou allemaal inhoud :(

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


Verwijderd

Kortom de DPC is een Nederlands team dat meedoet aan distributed computing wedstrijden.
En het daarin aardig doen :P

  • wildhagen
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

wildhagen

Blablabla

Virussen? Scan ze hier!


Verwijderd

Distributed computing:
Stel dat er een berekening gedaan moet worden waar 1 computer tig miljoen jaar mee bezig zou zijn, dan is het beter om die berekening op vele computers uit te voeren.

Omn dit voor elkaar te krijgen wordt er een client programma geschreven deze kan je downloaden en op je computer draaien, deze client maakt gebruik van de idle time van je processor(je computer wordt er dus niet trager van)

Op dit moment zijn er verschillende van dit soort projecten bezig. Om het leuk te maken om mee te maken wprdt er een wedstrijd van gemaakt en de DPC doet dus aan meerdere van deze wedstrijden mee.

Kijk even op www.distributed.net voor meer info over de verschillende projecten

  • MarcyDarcy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 23-05 00:26
HIerboven staat alles al duidelijk, maar toch ff een aanvullig van mijn kant.

We zijn dus bezig met allerlei (nuttige) wedstrijden. Het leuke is dat bij de meeste onderdelen waarop we meedoen er dagelijks tussenstanden verschijnen waardoor er echt een strijd ontstaat.

Neem maar eens een kijkje in 1 van de stats topics die dagelijks in dit forumgedeelte worden gepost...dan heb je gelijk een indruk hoe het er beetje uitziet.

Maareh mogen we je nu verwelkomen bij de Dutch Power Cows? }:O

  • 0rbit
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-05 13:55

Ik ben geheel voldaan, dank u wel!


Verwijderd

Mr_Atheist : Mooie bak info ! Was je het typen zat ;) (RC5 is bla, OGR is bla2, ... meuh) ?

  • wildhagen
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

wildhagen

Blablabla

Op woensdag 25 april 2001 10:08 schreef Mr_Atheist het volgende:
130.89.221.195/opdc/index.html
Je vergeet UD, Genome@Home, Folding@home nog...

Virussen? Scan ze hier!

Pagina: 1