Hij had op het laatste moment een andere machine voor de stats etc. ingericht. 4 dagen voor zijn vertrek. Als hij had verteld dat hij daar Win98 op zou zetten, had ik mij afgemeld als "Holiday-Admin". Dat kan natuurlijk niet goed gaan.
Ik kwam er zelf pas achter toen ik na de eerste vastloper die computer opnieuw ging opstarten. Ik viel van mijn stoel van verbazing toen ik het Win98 opstartscherm zag. Gevolgd door scandisk

natuurlijk.
Ik heb wel ff zitten overwegen om er niet alsnog Win2k bij op te zetten, maar ik had toen eigenlijk nog geen enkele ervaring met perproxy en met de stats-generator. Apache, php, het forum, de mailserver. Allemaal geen probleem, maar voor de rest kon ik gewoon het risico niet nemen. Daar hangen mij wat teveel koetjes aan.
Overigens heb ik toen zelf ''s avonds gelijk zelf een perproxy geïnstalleerd en daarvan weet ik inmiddels dat dat geen probleem zou zijn, stats echter ben ik nog niet aan toegekomen.