Toon posts:

[BC3] Is dit off-topic??

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Is dit off-topic? Vooruit het heeft niets met het nieuws te maken, maar ik zou zeggen dat ik in ga op een reactie van mecallie en die gaat al helemaal niet eens over het nieuws. Daar is het hele systeem van sub-threads toch voor of niet

http://www.tweakers.net/reacties.dsp?Action=Posting&ParentID=320785

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arjenk|IA
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 04-12-2011
Ja, off-topic. Ik kan me best voorstellen dat je daar reageerde, je reactie is ok (staat nu op +1, mag daar IMHO op blijven staan), maar heeft absoluut niets met het onderwerp te maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • korenwolf
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Subreacties moet je altijd van geval tot geval bekijken: als er aan de hand van het topic een interessante subthread (die niet direct over het topic gaat) ontstaat, ben ik van mening dat die reacties niet per definitie off-topic zouden moeten krijgen. Als er dan een enorme (vaak onnodige) discussie ontstaat die de hele thread gaat beheersen, heb ik zoiets van ''ga naar GoT'' en ben ik weer wel geneigd om off-topics uit te delen.

Maar dat geldt IMO alleen voor subreacties die aan het onderwerp gerelateerd zijn en dat is in dit geval dus niet het geval. Ik denk dat je met een reactie op 1 nog heel gelukkig mag zijn. Dat geldt trouwens ook voor Mecallie: ik denk eigenlijk dat de +3 beoordeling voor zijn reactie (die in principe terecht, maar ook off-topic is) ook te hoog is. No offence, of course. ;)

Never stop seeking what seems unobtainable...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SvMp
  • Registratie: September 2000
  • Niet online
Dit is een subthread die eigenlijk hier, in dit gedeelte van GoT, plaats had moeten vinden.
Dit onderdeel is er toch om te voorkomen dat gedicusseer over moderatie en gedrag in de nieuws postings plaats vindt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arjenk|IA
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 04-12-2011
Helemaal goed Simon! Daarom moet hij ook zo blij zijn met z''n plus 1. Eigenlijk moet je in zo''n geval nooit reageren - ook niet zinnig - gewoon -1 geven en vergeten 8-)