[BC3] Wat is _hier_ aan de hand?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • akakiwi
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 15-08-2024

akakiwi

I believe in the ruling class.

Topicstarter
Hallo, ik weet niet wie er allemaal loze modderaties loopt uit te voeren, maar zoals hier wat in het rond wordt gemod, kan echt niet denk ik.

Is het niet te monitoren wie wat aan modderaties uitvoert?

| Life is a game (and games are fun) | homepage |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KeX
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 25-08-2022

KeX

Kun je dan in ieder geval aangeven wat je mis vindt. Op het eerste oog vind ik de T.Net Lan Party draad niet zo dramatisch slecht staan, maar als je specifieke vorbeelden hebt om me te overtuigen, graag.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • korenwolf
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Ik ben er ook even doorheen gewandeld en er is in principe wel een grijs gebied tussen 0,1 en 2-moderaties: het is niet helemaal consequent gemod dus. Ik ben het wel met KexDaFlex eens dat er niets dramatisch slecht staat.
Bovendien kan er in het grootste deel van die draad niet meer gemod worden.

* korenwolf denkt dat bijvoorbeeld akakiwi (terecht/onterecht) verwacht had dat er in een dergelijke draad gemod zou worden met eenzelfde coulance als in de DPC-draden
(Heb ik die woorden zelf verzonnen? ;))

Never stop seeking what seems unobtainable...