Van cuteftp naar smartftp vraag

Pagina: 1
Acties:

  • jaspov
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 07-08 08:26
Hallo,

Ik gebruik al tijden cuteftp omdat dat een eenvoudig pakket is dat volstaat voor het uploaden van mijn websites en af en toe downloaden.

In die tijd heb ik een paar cpu's, mobos en os-en versleten maar een ding blijft: cuteftp crasht regelmatig. Ik zoek nu dus wat anders dat ook eenvoudig is en niet crasht. Op zoek naar ftp programmas kwam ik in het forum smartftp en leechftp tegen. Ik neem aan dat leechftp met name voor leechen is en heb nu dus smartftp gevonden. Ziet er aardig uit alleen wil ik voor ik al mijn sites overhevel (passwords etc..) graag vragen naar ervaringen met dit pakket.

Werkt het stabiel?

  • AtHomer
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Ik heb er wel eens mee gewerkt, en het ging erg goed allemaal. Geen spontane vastlopers.

Nu gebruik ik gewoon de MS Internet Explorer voor FTP. Werkt ook prima en scheelt weer een apart programma :).

Weet u zeker dat u de gewijzigde wijzigingen wilt wijzigen?


  • satcp
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Ik gebruik SmartFTP nu al bijna een jaar en voor zover ik me kan herinneren is het nooit gecrasht. Basis-FTP-functionaliteit is zeer eenvoudig en gebruiksvriendelijk in SmartFTP, maar queues kunnen verwarrend zijn. Echter, eens je er een paar weken mee gewerkt hebt kent ook dat geen geheimen meer.

In mijn opinie is SmartFTP een van de beste FTP/FXP clients beschikbaar, en ik heb er al een aardig aantal gebruikt (LeechFTP, FlashFXP, CuteFTP, WS_FTP,...).

  • jaspov
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 07-08 08:26
Thanks beiden. WS_ftp vond ik te complex. 99 van d 100 functies gebruik ik niet. Cute is te instabiel dus smartftp here I come. Vanavond alle accounts opzoeken