Gerommel met de koekjestrommel

Pagina: 1
Acties:
  • 149 views

  • RiDo78
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online
Beste Adjes,

De laatste dagen wordt ik regelmatig geconfronteerd met een cookie-wall. Zelfs vlak achter elkaar. Zo kreeg ik er laatst eentje toen ik naar de FP ging, daarna toen ik het Forum in wilde en na wanneer ik op Active Topics klikte verdween mijn nickname om plaats te maken voor de inlog knop. En na het opnieuw inloggen kreeg ik ze vrolijk nóg een keer. En dat zowel op mijn macbook als op mijn Windows pc.

Het enige wat ik mij kan bedenken is dat het zou kunnen komen doordat ik mijn Abo vroegtijdig heb verlengd; het gedonder begon er vlak na.

Vandaar dat ik mij afvraag of er iets gewijzigd is of het door het verlengen kan komen. En indien er iets op de site gewijzigd is, kunnen jullie dan aangeven welke van de koekjes ik echt moet slikken om niet telkens die melding te krijgen of om er glashard uitgekegeld te worden?

Alvast bedankt!

RiDo78

In the past it was: "Oh my, oh my". Nowadays it is: "Ai Ai Ai".


  • Orion84
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 07:06

Orion84

Admin Wonen & Mobiliteit

Fotogenie(k)?

Dat zou inmiddels opgelost moeten zijn: Kees in "Tweakers blijft om cookies vragen"

Zo niet, kaart dat even aan in Stoute bugs

The problem with common sense is that it's not all that common. | LinkedIn | Flickr


Dit topic is gesloten.