Vraag


  • Jaapoes
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 22:37
Ik ben van plan een Bambu Labs X2D aan te schaffen. Dat zou dan mijn eerste 3D printer worden. De printer zou in mijn kantoortje/game hok moeten komen en dat is een ruimte van zo'n 6.5m2, vrij klein dus en ik maak mij een beetje zorgen over de schadelijke stoffen die vrij komen tijdens het printen. Nou weet ik dat de X2D een degelijk HEPA filter systeem heeft maar van wat ik lees op andere forums is dat niet helemaal waterdicht.

Hoe kijken jullie hier tegenaan en in het geval van ventilatie, hoe hebben jullie het opgelost?
Ik zat er aan te denken een luchtafvoer te maken naar het kiep kantelraam hier met een airlock bijvoorbeeld maar geen idee of dat goed werkt en wat je daar nog meer voor nodig hebt.

[Gigabyte X670 gaming X][Ryzen 7800X3D][Kraken X62][32GB Corsair][Zotac 5080 Solid][Samsung 980 PRO][NZXT H7 FLOW][Evnia 34M2C8600]