Samsung stapt voor modems over op 2nm-procedé om…

Pagina: 1
Acties:

  • VOODOO_WILLIE
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 00:11
Artikel: nieuws: Samsung stapt voor modems over op 2nm-procedé om HBM-capaciteit vrij ...
Auteur: @TijsZonderH

Misschien ligt het aan mij maar dit artikel is toch wel een tikkie warrig opgezet.

De titel zegt dat het is om capactiteit voor HBM vrij te spelen maar dat komt dan pas aan het eind van het artikel, na een heel verhaal over de modems, als een soort "bijkomstigheid" ter sprake.

Daarnaast wordt aldaar ook pas echt expliciet duidelijk dat HBM op het 4nm-procedé gemaakt wordt. Je kan dat wel afleiden uit de titel en de rest van de bewoordingen maar echt heel duidelijk is het niet (en zeker niet voor het minder ingewijde publiek).

Het zou, naar mijn idee, de duidelijkheid ten goede komen als dat ergens aan het begin dan ook gelijk uitdrukkelijk vermeld wordt. Bijvoorbeeld ala:
Samsung wil zo meer productiecapaciteit voor high-bandwidth memory (HBM) vrijspelen, hetgeen op het 4nm-procedé gemaakt wordt.