Dell XPS 17 3D --- Synology 918+ --- Apple TV 4K
Volgens Intel's P!!! spec update van augustus 2001 zijn er "Currently no known issues associated with mixing these steppings" als ik in de DP-(DualProcessor)-Matrix kijk bij 1B GHz cD0 en 1B GHz cC0. Dus, het zou prima moeten werken
Just pick a dead end and chill out 'till you die.
Overigens, uit nieuwsgierigheid, draait die 1GHz daawerkelijk op een bussnelheid van 133MHz op jouw P2B-DS? Ik weet dat BX'en daar niet zo veel moeite mee hoeven te hebben, maar twee cpu's op 133MHz wil wel eens te veel van het goede zijn; het zijn geen volksstammen die dat stabiel voor elkaar gekregen hebben.
Just pick a dead end and chill out 'till you die.
antwoord johoo; ga ik de komende dagen proberen. heb nu 2 cpu's hier liggen. Moet alleen nog 1 slocket bijhalen. 133 Mhz is voor 1 cpu geen probleem, ook niet voor de agp bus. Ben benieuwd, anders draait ie wel op 112 Mhz hoor.
Dell XPS 17 3D --- Synology 918+ --- Apple TV 4K
Als het niet werkt, probeer dan je chipset goed te koelen. Je strest hem namelijk tot het uiterste met 2*133Mhz.
met een p3 is het niet zo dat als je er een 2e proc in doet dat je chipset 2x zo zwaar belast word, want de 133Mhz bus is gedeelt
Pagina: 1