PV: 0kWp, Thuisbatterij: 0kW/0kWh, Clage 13kW doorstromer, Geen verwarming, Kia e-Niro 64kWh + Hyundai IONIQ5 73kWh AWD 'Project 45'
Vraag
Alle reacties
Ben je hier nog verder mee gekomen? Ik heb de mijne vervangen en loop daar ook tegen aan.DaanTriple7 schreef op donderdag 20 augustus 2026 @ 21:29:
Hallo,
Ik ben voor een maat op zoek naar een installateurscode.
Ivm de ERE fomo heeft hij z'n oude Easee vervangen voor een nieuwe met ingebouwde MID-meter. Tibber integratie werkte meteen, maar vervolgens wilde hij via Tibber de inboekdienst aanhaken. In de Tibber app werd vervolgens om een 6-cijferige installateurscode gevraagd.
De installatie heeft 10 minuten gekost (want alle maten en aansluitingen zijn hetzelfde) en hij zou gekke Henkie zijn als hij voor dit klusje een paar 100 zou overmaken aan een installateur. Echter, de enige meerwaarde van deze nieuwe laadpaal is de ERE, welke nu nog niet werkt. Weet iemand hoe ik aan zo'n code kan komen? (Of is er een installateur bereid om deze via de pm te sturen?)
Aiaiai... zeker met AI gedaan
Het is opgelost maar op welke manier kan ik je helaas niet vertellen. De eigenaar is er dmv een onbekende spamklik procedure toch doorheen gekomen zonder code, en nu werkt het naar behoren. Voordat het lukte heeft hij bij Tibber wel hulp gevraagd, dus wellicht heeft iemand hem op de achtergrond ondersteuning geboden zonder dat hij dit zelf door heeft gehad.
PV: 0kWp, Thuisbatterij: 0kW/0kWh, Clage 13kW doorstromer, Geen verwarming, Kia e-Niro 64kWh + Hyundai IONIQ5 73kWh AWD 'Project 45'