DECO X20 v3 DFN firmware lukt niet

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • pipodejunk
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 21:16
Ik heb een TP-Link Deco X20 (3-pack) waarvan één unit plotseling is gestopt met werken. Dit was oorspronkelijk de Main Deco. De LED blijft continu geel branden. Ik heb al geprobeerd om hem te resetten met de resetknop, maar dat helpt niet; hij blijft geel.

Ik heb vervolgens één van de andere Deco's als hoofdunit ingesteld en probeer de defecte Deco opnieuw toe te voegen. Helaas lukt dat niet. De Deco gaat met geen mogelijkheid naar de blauw knipperende koppelmodus.

Daarom probeer ik nu de firmware handmatig te flashen via een UTP-kabel. Het gaat om een Deco X20 v3 (DFN). De firmware die ik download van de TP-Link-website geeft echter een foutmelding dat deze niet geschikt is voor dit apparaat.

Ik heb deze Deco tweedehands overgenomen, en hebben altiks goed gewerkt.. Voor zover ik begrijp staat DFN voor Delta Fiber Network, wat erop wijst dat de apparatuur oorspronkelijk door een provider is geleverd.

Weet iemand waar ik de juiste firmware voor een Deco X20 v3 (DFN) kan vinden? Ik vermoed dat ik deze via Delta moet verkrijgen, omdat TP-Link mij doorverwijst naar de oorspronkelijke leverancier.

Alvast bedankt!

Alle reacties


  • The_Doman
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 23:31
Ook al met de voedingsadapter van de andere Deco's geprobeerd?
Slechte voeding kan voor opstartproblemen zorgen.
Eventueel nog met lang reset knop drukken.

  • pipodejunk
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 21:16
Ja, dat ben ik inderdaad tegen gekomen.. hen de adapters omgewisseld, maar helaas geen verandering.. ik denk echt dat er tijdens het automatisch firmware upgraden iets fout is gegaan. Daardoor is die nu corrupt geraakt.

  • Tha Render_2
  • Registratie: April 2018
  • Laatst online: 10:54
pipodejunk schreef op maandag 13 juli 2026 @ 16:06:
Weet iemand waar ik de juiste firmware voor een Deco X20 v3 (DFN) kan vinden?
Hier staat de EU versie en DFN versie apart: Download voor Deco X20 | TP Link België

Als deze niet lukt zal het toestel defect zijn.

  • pipodejunk
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 21:16
Tha Render_2 schreef op dinsdag 14 juli 2026 @ 10:13:
[...]

Hier staat de EU versie en DFN versie apart: Download voor Deco X20 | TP Link België

Als deze niet lukt zal het toestel defect zijn.
Heb deze allemaal geprobeerd.. helaas, krijg melding dat de firmware niet voor deze router is.

  • laurens0619
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 22:15
Misschien hier eerst de serial invoeren

Is wel voor de m5 maar misschien werk het

https://www.tp-link.com/nl/form/opt-out-afmelding-delta-fiber-update/

CISSP! Drop your encryption keys!

Pagina: 1