Voorvork Sensa nog bruikbaar?

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


  • tobe1966
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 17:20

tobe1966

Xperia X10 mini

Topicstarter
Mijn vraag
Ik heb een fiets overgenomen een Sensa met een carbon voorvork. nou heeft de vorige eigenaar de drop-outs van de voorvork proberen te vergroten omdat hij naar eigen zeggen een voorwiel met een iets dikkere as wilde plaatsen. Het is een vrij zacht materiaal in de drop-outs van deze voorvork waarin hij heeft zitten vijlen met als gevolg dat de ruimte in de drop-outs niet meer netjes rond is.

Het originele wiel is nu weer teruggeplaatst maar de as daarvan past nu niet meer zo precies in de drop-outs. Het wiel zit er wel recht in en zit dmv de moeren ook goed vast.

Nou is mijn vraag of ik hiermee kan doorfietsen ivm veiligheid of toch op zoek moet naar een andere voorvork of kan ik de drop-outs vullen met een of andere materiaal waardoor de het weer opgevuld is zodat de as er precies in past ?

Toon.

Alle reacties


  • tiswat
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 16:47
Ik zou het niet doen.

  • tobe1966
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 17:20

tobe1966

Xperia X10 mini

Topicstarter
Ga ik op zoek naar een geschikte voorvork, het is een tapered stuurbuis die loopt van 1.5 inch onderaan dikker uit naar 1 1/8 inch bovenaan. Sensa levert dit onderdeel niet los helaas.

Toon.