In principe zo vaak als ze willen, totdat het niveau slapstick bereikt wordt.
Voor oplevering betekent dat ze nog niet klaar zijn en dan is het 'gebrek' vooral dat de oplevering later zou zijn dan afgesproken. Als je geen harde datum hebt, dan kom je op wat 'redelijkerwijs verwacht' mag worden.
Ook qua knoesten, leuk dat jij nu ineens een mening hebt en eisen wilt stellen, maar wat heb je gekocht?
Heb je exact jouw schutting ergens gezien zonder knoesten? Of heb je een model doorgegeven en is dat 'het'?
Vergeet niet dat dit bedrijf deze spullen gewoon inkoopt, ze hebben geen houtzagerij, geen timmerfabriek oid.
Dus de kwaliteit die ze leveren zal zijn wat standaard is voor de markt. Het type scherm dat door het hele land staat. Zonder verdere afspraken krijg je gewoon knoesten, want die zitten er altijd wel in.
Dus bedenk & bekijk eerst goed wat je formeel hebt afgesproken, daarna kun je nog zien of er informeel andere verwachtingen waren/zijn uitgesproken.
En als een schutting paal 1cm uit het lood staat tov de lijn, dan heb je na een paar schermen een grotere afwijking als je er langs kijkt, terwijl de rest perfect op de lijn kan staan. Ook hierbij weer de vraag, wat is afgesproken en wat is reëel. Bij een schutting is een nauwkeurigheid op cm's reëel.