Philips 47PFK7509/12 valt steeds uit en vaak geen beeld.

Pagina: 1
Acties:

  • Helmadanen
  • Registratie: Juli 2022
  • Laatst online: 01-07 13:41
Mijn philips tv model 47PFK7509/12 doet opeens raar ;-( hij gaat vanzelf uit dan weer aan soms even beeld dan weer zwart beeld. Alles wat ik op internet kon vinden aan oplossingen heb ik allemaal al gedaan. Heeft iemand enig idee wat er met mijn tv aan de hand is? En valt dit nog te repareren wat zijn daar ongeveer de kosten van de tv komt uit 17- 10-2015 is niet meer je jongste;-)


Groetjes Helma

  • Zalmanman
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 12:25

Zalmanman

So long,

Zo'n TV heb ik ook gehad, maar dan het 42" model.

Uiteindelijk heb ik het mainboard moeten vervangen. De CPU heeft bij een aantal van deze TVs namelijk een keramisch koellichaam in plaats van aluminium of koper. De warmteoverdracht daarvan is niet toereikend, met als gevolg dat de CPU te heet wordt en stuk gaat. Kan even goed gaan, maar feit blijft dat de warmteoverdracht niet genoeg is.

Dat kostte me 10 jaar geleden zo'n €400. Alsnog goedkoper dan een nieuwe TV... Voor zover ik nu kan zien is zo'n reparatiekit nu iets van €90, met een fatsoenlijk koellichaam, nieuwe voeding en volgens mij een iets nieuwere Android versie: https://www.lcd-onderdele...9-12-philips/#description

Is even wat werk, maar dan werkt 'ie waarschijnlijk wel weer. En blijft goedkoper dan een nieuwe TV.

and thanks for all the fish.