Toon posts:

MX 400 crashed met divx

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb nu een nieuwe videokaart (een asus 7100pro mx400) maar hij draait geen divx'en wel mpeg 1 en 2.
Op mijn vorige kaart een wederom asus 7100pro de gewone mx daar draaien ze wel goed.
Aan drivers kan het niet liggen aangezien alleen de videokaart drivers veranderd zijn (nieuwste det. en nieuwste divx).
Dat waar ligt het dan wel aan, is mijn systeem soms niet compatible met die nieuwere videokaart?? in games heb ik geen problemen.

Verwijderd

Misschien sloom hoor, maar je hebt niet per ongeluk je smr patch oid.weggegooid,of gebruik je een ander os!?
Dat je kaart niet compatibel is lijkt me sterk anders zou die het volgens mij helemaal niet doen.

Verwijderd

Topicstarter
SMR patch, nee ik gebruik die codering niet.
Aan een ander os ligt het niet onder win2000 en win 98 geeft hetzelfde resultaat.
En laten wij wel wezen hoe verklaar je dat divx het met die andere videokaart wel doet. Dan moet de conclusie zijn dat alle benodingde drivers mbt divx in orde zijn en dat de kaart niet compatible (op sommige punten) met mijn moederboord.

Verwijderd

Nou ik heb sinds kort ook windows xp draaien op mijn comp. en die wil niet alle films draaien!Als ik een film in 2 delen heb dan wil ie soms de een wel en de ander niet draaien :?
Ik heb toen dus weer die patch geeinstaleerd (dan begint xp wel te drijgen dat bepaalde functies het niet meer gaan doen)Maar ieg.alles werkt nu weer pefect!

Ik heb zelf ook last gehad van het feit dat mijn videokaart niet compatibel is met mijn mobo.(asus op een asus :? )Maar dan doet echt helemaal niets het!