Originele of aftermarket-onderdelen voor de waterpomp van ee

Pagina: 1
Acties:

  • Lanuel
  • Registratie: Mei 2026
  • Laatst online: 18:03
Ik ga komend weekend de distributieriem en waterpomp van mijn Honda Civic vervangen en heb wat advies nodig. Waar kiezen jullie normaal gesproken voor als het om vervangingsonderdelen gaat?

Is het de moeite waard om wat extra geld uit te geven aan originele dealeronderdelen, of zijn aftermarket-onderdelen net zo goed? Ik heb op Autodoc gekeken en ze hebben merken als Bosch en Valeo voor een fractie van de prijs bij de officiële dealer.

Ik neig naar de aftermarket-opties om wat geld te besparen, maar ik wil deze klus echt niet twee keer hoeven doen als een goedkoop onderdeel het begeeft. Laat me weten wat jullie aanbevelen :)

  • jeroenkb
  • Registratie: November 2020
  • Niet online
Volgens mij is Bosch 1 van de grootste toeleveranciers voor de auto-industrie. Ik denk dat je een Bosch waterpomp aftermarket zonder problemen kunt gebruiken

  • ZieMaar!
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20:44

ZieMaar!

Moderator General Chat
—> MOB

  • -tom-562
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 19:57

-tom-562

Oliesjeik

Bestellen in Duitsland via b.v. motointegrator.de is een stuk goedkoper.
Verder zou ik kiezen voor een merk als INA/FAG, SKF of Bosch

Vaak bu'j te bang!


  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 21:57

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Bosch levert regelmatig de onderdelen die je vanuit de fabriek geinstalleerd krijgt in je nieuwe auto. Het is een goed en betrouwbaar merk, dus je kunt hier zonder problemen onderdelen van bestellen. :)
-tom-562 schreef op vrijdag 22 mei 2026 @ 18:44:
Bestellen in Duitsland via b.v. motointegrator.de is een stuk goedkoper.
Verder zou ik kiezen voor een merk als INA/FAG, SKF of Bosch
Met SKF heb ik ook hele goede ervaringen :)

[ Voor 41% gewijzigd door Michael Knight op 22-05-2026 18:50 ]

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A