Sony A6700 - 10-18 F4 - 18-50 F2.8 - 24 F1.8 - 56 F1.4 - 70-350G
I´d rather be a hypocrite than the same person forever (Yauch)| 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
De huidige titel heeft exact 80 tekens en dat is ook de limiet, dus daar zal de verklaring zitten
[ Voor 36% gewijzigd door Carpento op 19-05-2026 15:47 ]
En op feestboek:
-is al gefixed zag ik -
[ Voor 132% gewijzigd door RaZ op 19-05-2026 16:19 ]
Ey!! Macarena \o/
Over welk kabinet zou het anders kunnen gaan als je ‘Kabinet Jetten’ zegt? En als het expliciet NL moet bevatten, zou ik voor ‘Het Nederlandse Kabinet Jetten’ gaan, maar dat klinkt als Nederlander wel een beetje stom.arnoudwokke schreef op dinsdag 19 mei 2026 @ 15:49:
Ja, het was passen en meten bij deze kop. 'Kabinet Jetten' is feitelijk juist, maar daarbij ontbreekt weer de nuance dat het om Nederland gaat. Dit leek me het beste compromis om alle elementen in de kop te krijgenAls er betere suggesties zijn, graag!
Sony A6700 - 10-18 F4 - 18-50 F2.8 - 24 F1.8 - 56 F1.4 - 70-350G
Het punt is niet of het voor jou stom klinkt, maar dat de kop voor iedere lezer - ook Belgische - duidelijk is. Ik kan niet veronderstellen dat Belgische lezers weten wie de Nederlandse premier is, net als dat ik niet kan veronderstellen dat alle Nederlanders weten wie de Belgische premier is (ik dénk De Croo, maar ik kan er naast zittenJustRob schreef op dinsdag 19 mei 2026 @ 16:18:
[...]
Over welk kabinet zou het anders kunnen gaan als je ‘Kabinet Jetten’ zegt? En als het expliciet NL moet bevatten, zou ik voor ‘Het Nederlandse Kabinet Jetten’ gaan, maar dat klinkt als Nederlander wel een beetje stom.
Onze kop moet voor al onze lezers duidelijk maken dat dit gaat over Nederland en het woord 'Jetten' is daarvoor duidelijk niet voldoende
sinds vorig jaar is de Belgische premier Bart de Wever, niet langer Alexander de Croo
[ Voor 5% gewijzigd door arnoudwokke op 19-05-2026 16:32 ]
Nee, de regering bestaat uit de koning plus alle ministers en is grondwettelijk gezien het bestuur van het land. Het kabinet bestaat uit de ministers en staatssecretarissen en zij doen het dagelijks bestuur van het land, ofwel waar dit artikel betrekking op heeft. De koning zit dus niet in het kabinet en de staatssecretarissen zitten niet in de regeringRaZ schreef op dinsdag 19 mei 2026 @ 15:51:
Kabinet Jetten is toch gewoon de Nederlandse Regering momenteel. Regering NL moet dan prima zijn lijkt me
En op feestboek:
-is al gefixed zag ik -
Ik weet ook dat de garagebranche zich daar niets van aantrekt. En dat het mogelijk tegenwoordig gewoon mag (net als ISBN-nummer, PIN-code en DVD-schijfje). Desalniettemin zou ik zelf vinden dat het gewoon APK is zonder “-keuring”
T: @mark_prins - Kick ass developers: www.omniscale.nl - HT: Where it all went wrong...