Karmakoning dropdown lijnt niet lekker uit

Pagina: 1
Acties:

  • Wom
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
Als je meerdere onderwerpen hebt waar je karmakoning van bent, dan lijnen deze niet meer lekker uit. Voor heen zag je hoeveel topics relevant waren voor de dropdown, nu zie je een soort vreemde overlay.

Als je naar beneden klikt is de uitlijning wel goed.

Zowel in Chrome als Edge (laatste versies).

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/WrpSiZX8HIG4Ary6FLRKtn7uMCU=/fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():strip_exif()/f/image/LzfwGZAOPsckkurzMZ7Ehppm.png?f=user_large

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 13:18

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Stond er altijd een nummer voor? Ik kan mij dat niet herinneren. Het lijkt nu dat de overige onderwerpen als een stapel eronder liggen.

De tooltip mag ook wel verbeterd worden, want het laat niet het volledige onderwerp zien maar de status (koning/keizer). Onhandig bij meerdere onderwerpen die hetzelfde beginnen, zoals game series.

Commandline FTW


  • Wom
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
Pin mij er niet op vast, maar volgens mij zag je voorheen het aantal topics waar je koning/keizer van was. Als je de dropdown dan openklikte, zag je de feitelijke topics. Maar kan zijn dat ik dit verkeerd herinner. Er is in ieder geval iets veranderd in de weergave.